Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Сунак вперше в Німеччині

0
4 тижні ago
Сунак вперше в Німеччині

Сунак вперше в Німеччині

У середу в Берліні відбудеться зустріч канцлера Німеччини Олафа Шольца та прем’єр-міністра Великої Британії Ріші Сунака. Повідомляється, що на цій зустрічі вони обговорять взаємні відносини між двома країнами, ситуацію на Близькому Сході та російську агресію проти України. Сунак вперше в Німеччині з моменту його призначення на посаду в жовтні 2022 року.

Сунак вперше в Німеччиніі
Сунак вперше в Німеччиніі

Недавно відомо, що Сунак передав практично всі повноваження з зовнішньої політики міністру закордонних справ Девіду Кемерону. У той же час, було заявлено, що міністерство оборони Великої Британії не використало більше половини міжнародного військового фонду для України у розмірі 900 млн фунтів через бюрократичні затримки з укладанням контрактів.

Однак раніше Міноборони Британії оголосило про свої наміри надати Україні сучасні безпілотники та системи протиповітряної оборони на суму 60 млн фунтів стерлінгів. У той же час у німецькому уряді заявили, що нова система протиповітряної оборони Patriot буде доставлена в Україну якнайшвидше. Також німецький уряд запустив ініціативу з пошуку додаткових засобів протиповітряної оборони для передачі Україні.

Джерело: eurointegration.com.ua

Рекомендуємо також переглянути слідуючі новини:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *