Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Віцеканцлер хоче збільшити збройну допомогу Україні

0
4 тижні ago
Віцеканцлер хоче збільшити збройну допомогу УкраїніВіцеканцлер хоче збільшити збройну допомогу Україні

Віцеканцлер хоче збільшити збройну допомогу Україні

Віцеканцлер Німеччини після візиту до Києва закликав дати більше зброї Україні. Віцеканцлер Німеччини, Роберт Габек, під час свого недавнього візиту до Києва висловив заклик до країн-партнерів постачати Україні більше зброї. Він підкреслив, що Україна розуміє складність ситуації, але це необхідний етап. Габек визнав, що це для нього важко постійно обговорювати питання озброєння та воєнної техніки, а також ситуацію на фронті.

Віцеканцлер хоче збільшити збройну допомогу Україні
Віцеканцлер хоче збільшити збройну допомогу Україні

“На початку своєї каденції я б не міг уявити, що буду виступати за постачання більше військової техніки. Але ми повинні зрозуміти, чому ця війна триває. Путін не хоче допустити демократії в Україні і хоче її дестабілізувати”, – підкреслив віцеканцлер.

Габек зазначив, що якщо Україна програє, війна буде продовжуватися, тому закликав всіх, хто прагне захистити демократію, підтримати Україну. Раніше Габек заявив, що німецькі компанії готові негайно долучитися до відновлення енергетичної інфраструктури України, яка постраждала від російських атак.

Також, 13 квітня Німеччина оголосила про термінову передачу Україні одного зенітно-ракетного комплексу Patriot. Міністри закордонних справ і оборони Німеччини в листі до країн-партнерів оголосили глобальну ініціативу з пошуку додаткових засобів протиповітряної оборони для України.

Джерело даних: eurointegration.com.ua

Джерело інформації:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *