Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

10 травня фермери заблокують Варшаву

0
4 тижні ago
10 травня фермери заблокують Варшаву

10 травня фермери заблокують Варшаву: спілка аграріїв оголосила про запланований протест у зв’язку з Європейським зеленим курсом, і є ймовірність, що опозиційна партія “Право і справедливість” також приєднається до цієї акції. Поки що організатори тримають у секреті точний маршрут протестів. Попередні акції завершилися поблизу канцелярії прем’єр-міністра та будівлі Сейму.

Нагадаємо, що значні протести в Польщі відбулися 6 та 20 березня. Фермери блокували автостради, міські дороги та прикордонні переходи з Україною та Німеччиною.

Акції протесту фермерів проходили в більш ніж 500 місцях Польщі, з організаторами, які заявили про близько 70 тисяч учасників. Вони блокували автостради, міські дороги та прикордонні переходи з Україною та Німеччиною.10 травня фермери заблокують Варшаву

Головні вимоги фермерів полягають у зменшенні імпорту сільськогосподарської продукції з України та виведенні Польщі з Європейського зеленого курсу.

Основна причина полягає в обмеженні можливостей вести сільське господарство в звичайних умовах. Адже зелений курс Європи передбачує заходи, що спрямовані на захист навколишнього середовища та відмову від хімічних речовин та інших добавок. Фермери вважають, що такий підхід призведе до збитків  та збільшить витрати. Вони закликають уряд Польщі і представників ЄС переглянути ці заходи, забезпечити більшу підтримку для сільських господарств і знайти баланс між екологічними цілями та потребами сільського господарства.

Вони закликають уряд Польщі і представників ЄС переглянути ці заходи, забезпечити більшу підтримку для сільських господарств і знайти баланс між екологічними цілями та потребами сільського господарства.

Українські прикордонники повідомили, що польські фермери відновили блокування вантажівок на пунктах пропуску «Шегині — Медика» та «Корчова — Краківець» з 18 квітня.

Польські підприємці закликають фермерів розблокувати кордон: https://uineu.org/2024/04/22/polski-pidpryyemczi-zaklykayut-fermeriv-rozblokuvaty-kordon/

Поляки знову блокують кордон: https://uineu.org/2024/04/18/polyaky-znovu-blokuyut-kordon/

Польща не може вирішити “зернове питання”: https://uineu.org/2024/04/18/polshha-ne-mozhe-vyrishyty-zernove-pytannya/

Туск закликав фермерів не блокувати кордон: https://uineu.org/2024/04/22/tusk-zaklykav-fermeriv-ne-blokuvaty-kordon/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *