Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Бербок об’єднує ЄС у пошуку Patriot для України

0
4 тижні ago
Бербок об’єднує ЄС у пошуку Patriot для УкраїниБербок об’єднує ЄС у пошуку Patriot для України

Бербок об’єднує ЄС у пошуку

Patriot для України

Міністрка закордонних справ Німеччини, Анналена Бербок, знову закликала країни ЄС надати Україні додаткові системи протиповітряної оборони Patriot. Цю інформацію повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Tagesschau.

Бербок об’єднує ЄС у пошуку Patriot для України
Бербок об’єднує ЄС у пошуку Patriot для України

Бербок відзначила важливість об’єднання зусиль для забезпечення України додатковими системами ППО. Вона сказала, що кожна додаткова система протиповітряної оборони може врятувати життя в Україні, і наголосила на необхідності спільно працювати в цьому напрямі.

Також глава німецького МЗС привітала рішення Палати представників Конгресу США про схвалення допомоги Україні. Вона підкреслила, що це важливий крок для забезпечення миру в Європі.

Нагадаємо, що міністри закордонних справ і оборони Німеччини в листі до десятків країн оголосили про глобальну ініціативу щодо пошуку додаткових засобів протиповітряної оборони для України.

За словами генерального секретаря НАТО, Єнса Столтенберга, очікується, що нові зобов’язання щодо поставок систем протиповітряної оборони будуть оголошені найближчим часом. Однак він не уточнив, які саме країни чи типи озброєння будуть залучені.

Згідно з інформацією з Financial Times, Греція та Іспанія піддаються сильному тиску з боку своїх союзників у ЄС і НАТО щодо надання Україні додаткових систем протиповітряної оборони.

Рекомендуємо також переглянути слідуючі новини:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *