Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Графік роботи магазинів Польщі на травневі свята

0
4 тижні ago
Графік роботи магазинів Польщі на травневі свята

Який графік роботи магазинів Польщі на травневі свята? У цьому році святкування травневих свят розпочнеться у середу, 1 травня, який є Днем Праці та державним вихідним. Також у Польщі відпочиватимуть 3 травня, коли відзначають День Конституції.

Ті, хто заздалегідь запланували це, взявши три вихідних, тепер матимуть цілих дев’ять вихідних днів. Зазвичай поляки відправляються на природу або розглядають можливість подорожей.

Графік роботи магазинів Польщі на травневі свята

Травневі свята випадають на перші дні травня. 1 та 3 травня у Польщі – це державні вихідні. Через заборону на торгівлю більшість магазинів не буде працювати. Згідно з розкладом, протягом тривалих травневих вихідних магазини та торговельні центри працюватимуть у суботу, 29 квітня, в торгову неділю, 30 квітня, та 2 травня.

Працюватимуть без вихідних лише ті магазини, які не підпадають під заборону на торгівлю в неділю. Наприклад, аптеки, АЗС, флористичні крамнички, точки продажу преси, магазини на вокзалах та в аеропортах, або ті, де клієнтів обслуговуватимуть власники або члени їх родини. Торгова неділя перед травневими святами випадає на 28 квітня, коли також діятиме виключення з обмежень торгівлі.

Графік роботи магазинів Польщі на травневі святаДо 29 квітня майже всі магазини Biedronka будуть відчинені з 6.00 до 23.00. У торгову неділю, що припадає на 30 квітня, майже три тисячі магазинів цієї мережі працюватимуть до 23.00, а іноді й довше.

Німецька мережа Lidl не має наміру змінювати графік роботи своїх магазинів. Вони будуть діяти за звичайним розкладом з понеділка по суботу з 6.00 до 22.00 (або до 23.00 в залежності від місця розташування), а в комерційні неділі – з 9.00 до 19.00.

Також відкриються Żabka, Carrefour Express або Lewiatan, які працюють на франшизі.

За порушення заборони недільної торгівлі власник ризикує заплатити штраф від 1000 до 100 000 злотих, а у разі неодноразового порушення Закону його може чекати навіть позбавлення волі.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *