Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німеччина обіцяє швидше доставити Patriot в Україну

0
4 тижні ago
Німеччина обіцяє швидше доставити Patriot в Україну

Німеччина обіцяє швидше доставити

Patriot в Україну

В уряді Німеччини підтвердили, що нова система протиповітряної оборони Patriot незабаром буде доставлена в Україну. Про це повідомила держсекретар Міноборони Німеччини, Сімтьє Меллер, перед початком зустрічі міністрів оборони країн ЄС у Люксембурзі. Інформацію передає “Європейська правда” за джерелом “Укрінформ“.

Німеччина обіцяє швидше доставити Patriot в Україну
Німеччина обіцяє швидше доставити Patriot в Україну

Меллер підкреслила, що Україна наразі потребує посиленого захисту від російських повітряних атак. Вона зазначила, що незважаючи на те, що ФРН вже передала декілька систем ППО, ситуація показує, що Україна потребує ще більшого захисту і здатностей для відбивання атак із великої відстані.

Держсекретар заявила, що Німеччина планує передати Україні третю систему Patriot і гарантує, що вона буде доставлена якнайшвидше. Вона також нагадала про спільну ініціативу міністрів оборони та закордонних справ Німеччини з пошуку засобів ППО для України. Вона закликала всіх партнерів знайти можливості передати додаткові системи.

Меллер підкреслила, що кожний внесок, кожна система і кожний компонент є важливими, а також вітаються фінансові пропозиції. До речі, Україні вже передано “кілька тисяч артилерійських боєприпасів” з німецьких запасів, і протягом року планується поставити ще приблизно пів мільйона одиниць.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг очікує, що нові зобов’язання щодо поставок систем протиповітряної оборони будуть оголошені найближчим часом, проте не надав подробиць стосовно країн або виду озброєння.

Згідно з інформацією Financial Times, Греція та Іспанія піддаються сильному тиску з боку своїх союзників у ЄС і НАТО щодо надання Україні додаткових систем протиповітряної оборони.

Ще посилання на цікаві новини:

 

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *