Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німецька компанія Knauf виходе з ринку Росії

0
4 тижні ago
Німецька компанія Knauf виходе з ринку РосіїНімецька компанія Knauf виходе з ринку Росії

Німецька компанія Knauf виходе з ринку Росії

Німецький виробник будівельних матеріалів Knauf прийняв рішення про вихід з Росії внаслідок оприлюднення журналістського розслідування щодо ймовірного сприяння компанії окупаційному режиму РФ у Маріуполі. Цю інформацію надає “Європейська правда” з посиланням на Merkur.de.

Німецька компанія Knauf виходе з ринку Росії
Німецька компанія Knauf виходе з ринку Росії

У прес-релізі Knauf було зазначено, що після понад 30 років праці в Росії, група Knauf вирішила звільнитися від свого російського бізнесу “в зв’язку з поточними подіями”. Однак наразі залишається незрозумілим, що саме стало причиною несподіваного рішення компанії.

Компанія “прагне передати всі свої російські бізнес-активи, включаючи видобуток сировини, виробництво та продаж, місцевому керівництву, з метою збереження робочих місць для більш ніж 4 000 працівників у майбутньому”.

Відповідне рішення ще потрібно буде схвалити російською владою. За даними ЗМІ, Knauf вже повідомила про це Кремль. У квітні телеканал ARD оприлюднив розслідування, яке показало, що компанії Knauf та WKB Systems будують об’єкти в Маріуполі.

Knauf заперечила свою причетність до будівельних робіт у захопленому Росією українському місті. “З лютого 2022 року компанія Knauf припинила експорт товарів з Росії та імпорт їх до Росії”, – заявила представниця прес-служби Knauf. Після оприлюднення розслідування уряд Німеччини повідомив, що митна служба та прокуратура мають з’ясувати, чи порушили німецькі компанії санкції.

Наша читацька рекомендація:

 

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *