Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німецька опозиція проти імпорту з РФ і Білорусі

0
4 тижні ago
Німецька опозиція проти імпорту з РФ і БілорусіНімецька опозиція проти імпорту з РФ і Білорусі

Німецька опозиція проти імпорту з РФ і Білорусі

Німецька опозиція хоче заборони імпорту агропродукції з РФ і Білорусі. Найбільша опозиційна сила в Німеччині, Християнсько-демократичний союз (ХДС), вирішила провести голосування в Бундестазі за резолюцію. В документі йде мова щодо заборони імпорту сільськогосподарської продукції з Росії та Білорусі. За інформацією “Європейської правди”, це повідомлення надійшло від n-tv.

Німецька опозиція проти імпорту з РФ і Білорусі
Німецька опозиція проти імпорту з РФ і Білорусі

Представники ХДС стверджують, що вже запроваджені високі мита на російське зерно, які встановив Євросоюз, не є достатніми заходами, і тому необхідно повністю заборонити ввезення сільськогосподарської продукції з цих країн. “Ми не залежимо від російського зерна в Німеччині та в Європі”, – наголосив Альберт Штегеман, речник парламентської групи партії з аграрної політики. Він також відзначив, що Володимир Путін фінансує свою військову економіку за рахунок експорту сільськогосподарської продукції.

У своїй пропозиції резолюції для Бундестагу ХДС вимагає “повної заборони імпорту всіх сільськогосподарських товарів і продуктів харчування з Росії та Білорусі”.

Варто відзначити, що 22 березня Єврокомісія висунула пропозицію про підвищення тарифів на імпорт до ЄС зернових і олійних культур, а також продуктів їх переробки з Росії та Білорусі.

Україна вже тривалий час закликає ЄС повністю заборонити імпорт сільськогосподарської продукції з Росії. Під час саміту лідерів ЄС 21 березня президент України Володимир Зеленський висловив своє обурення тим, що в Європу продовжують везти російську продовольчу продукцію, тоді як українське зерно залишається непродане і навіть викидається на асфальт чи залізничну колію.

Ще посилання на цікаві новини:

 

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *