Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Польща готова до розміщення ядерної зброї

0
4 тижні ago
Польща готова до розміщення ядерної зброї

Польща готова до розміщення ядерної зброї: що цьому передувало читайте далі

Дуда наголосив, що Польща готова до розміщення ядерної зброї на своїй території.  Це – частина стратегії зміцнення безпеки східного флангу НАТО. Він також підкреслив, що обговорення цього питання тривають вже тривалий час, і Польща розглядає його як частину своїх зобов’язань у рамках альянсу.

Ця заява відбулася на тлі зростання військової активності в районі Калінінградської області Росії та переміщення її ядерного арсеналу до Білорусі. Ядерна зброя НАТО вважається одним з основних елементів стратегії колективної оборони країн-членів альянсу, яка є символом гарантії безпеки для учасників та використовується для стримування потенційних загроз, зокрема з боку Росії.Польща готова до розміщення ядерної зброї

Важливим аспектом є також стратегічне партнерство зі Сполученими Штатами. Адже вони є головними постачальниками та гарантами ядерної безпеки для багатьох країн-членів НАТО.

Дуда заяви,  що “Польщі може загрожувати російська агресія у майбутньому”.Також підкреслив, що розмови з Росією не мають сенсу. Він додав, що російський наратив про денацифікацію України є підставою для масових убивств, а мета війни полягає у знищенні українського народу.
Ще у 2022 році Польща відреагувала на розміщення ракет на польсько-російському кордоні загрозою з боку Росії. “Як держава східного флангу НАТО ми повністю усвідомлюємо цю ситуацію. Тому наші дії, у тому числі консультації з нашими союзниками та штаб-квартирою НАТО, будуть продовжувати бути адекватними загрозам та діям Російської Федерації”- наголосив заступник міністра оборони Польщі В. Скуркевич.  Тоді Associated Press повідомило, що Росія розмістила свої гіперзвукові ракети “Кинджал” в області Калінінграда, яка межує з Литвою та Польщею.

Польща може надати Україні зенітні ракети: https://uineu.org/?p=9244&preview=true

Обхід санкцій: торгівля Польщі з РФ: https://uineu.org/2024/04/11/obhid-sankczij-torgivlya-polshhi-z-rf/

Польща прагне посилити східний кордон: https://uineu.org/2024/04/08/polshha-pragne-posylyty-shidnyj-kordon/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *