Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Шольц — чи нададуть США допомогу Україні швидко?

0
4 тижні ago
Шольц - чи нададуть США допомогу Україні швидкоШольц - чи нададуть США допомогу Україні швидко

Шольц — чи нададуть США

допомогу Україні швидко?

Шольц сподівається на швидке рішення Сенату США щодо допомоги Україні. Шольц — чи нададуть США допомогу Україні швидко? Канцлер Німеччини, Олаф Шольц, висловив надію на швидке ухвалення Сенатом США рішення щодо допомоги Україні після того, як Палата представників проголосувала за відповідний законопроєкт у суботу.

Шольц - чи нададуть США допомогу Україні швидко
Шольц – чи нададуть США допомогу Україні швидко

За даними DW, Шольц вважає “хорошою новиною” прийняття закону, який передбачає виділення значної фінансової допомоги Україні. Він висловив сподівання, що Сенат швидко підтримає це рішення, щоб забезпечити надання допомоги в майбутньому.

За словами Шольца, ця допомога, разом із підтримкою від Європи, є чітким сигналом для президента Росії Владіміра Путіна. Він підкреслив, що Путін не може розраховувати на зміну ситуації на користь своєї країни за рахунок зниження міжнародної підтримки України.

Згідно з новим законом, ухваленим Палатою представників, законопроєкт передадуть до Сенату як зміни до вже прийнятого закону про міжнародну допомогу. Це має спростити процес затвердження пакета в Сенаті.

Лідер демократичної більшості у Сенаті, Чак Шумер, заявив, що Сенат голосуватиме за цей законопроєкт вівторок, 23 квітня. Після прийняття закону президент США Джо Байден пообіцяв підписати його.

Пентагону знадобиться менше тижня після завершення процедур ухвалення закону, щоб почати доставку частини зброї українським військовим. Докладніше про законодавство щодо допомоги Україні можна дізнатися зі статті “Конгрес готує перемогу України: як США планують змінити бюджет та правила підтримки ЗСУ”.

Наша читацька рекомендація:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *