Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Скорочення бюджетних витрат Німеччини

0
4 тижні ago
Скорочення бюджетних витрат НімеччиниСкорочення бюджетних витрат Німеччини

Скорочення бюджетних витрат Німеччини

У керівній коаліції Німеччини тривають суперечки щодо скорочення бюджетних витрат. Спір між трьома партнерами керівної коаліції у Німеччині стосовно скорочення соціальних видатків із бюджету залишається актуальним. Повідомляє Spiegel за інформацією “Європейської правди”.

Скорочення бюджетних витрат Німеччини
Скорочення бюджетних витрат Німеччини

Основна дискусія відбувається між “Вільними демократами” та Соціал-демократичною партією Німеччини (СДПН) під керівництвом Олафа Шольца. Представники перших висловлюють бажання суттєвого скорочення соціальних видатків, тоді як соціал-демократи противляться цим заходам.

Серед пропозицій для прискорення економічного розвитку – скорочення на 30% соціальних виплат безробітним, які не згодні на запропоновану роботу; скасування виходу на пенсію у 63 роки; податкові пільги на понаднормові години роботи; спрощення бюрократичних процедур у деяких сферах, зокрема у будівництві. Керівництво “Вільних демократів” намірене узгодити свої ідеї на федеральному партійному з’їзді наступного тижня.

Численні представники СДПН критикували плани. Генеральний секретар партії, Кевін Кюнерт, порівняв пропозиції з підходом “інвестиційних банкірів” і назвав їх неприйнятними, підкресливши, що основою рішень залишиться коаліційна угода. Представниця “Зелених” та глава МЗС, Анналена Бербок, також висловила сумнів у можливості реалізації пропозицій “Вільних демократів”, посилаючись на складну ситуацію.

“Ми бачимо, що ця нестабільна ситуація у світі є великим викликом, особливо для демократій, адже автократичні країни користуються поточною ситуацією для їхньої дестабілізації… Тому між усіма демократичними силами у нашому суспільстві потрібна єдність, особливо у такі моменти, особливо перед європейськими виборами”, – підкреслила вона.

Також нагадаємо, що місцева влада в Німеччині висловила небажання приймати додаткових біженців з України. У той же час, віце-канцлер Роберт Габек заявив, що Німеччина має взяти на себе лідерство у наданні подальшої підтримки Україні, а також розширити виробництво зброї.

Раніше ми писали:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *