Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

У Німеччині проти приймання українських біженців

0
4 тижні ago
У Німеччині проти приймання українських біженцівУ Німеччині проти приймання українських біженців

У Німеччині проти приймання

українських біженців

У Німеччині проти приймання українських біженців. На місцях у Німеччині більше не хочуть приймати українських біженців. У світлі постійно високого рівня міграції, деякі райони Німеччини висловили обурення щодо обмежених можливостей у прийнятті нових біженців.

У Німеччині проти приймання українських біженців
У Німеччині проти приймання українських біженців

Згідно із даними, опублікованими “Європейською правдою” та переданими з Welt, президент Німецької асоціації районів (DLT) Рейнхард Загер висловив занепокоєння стосовно постійної та нелегальної міграції в кількох районах та муніципалітетах, зазначивши, що інтеграція стає вкрай складною. Загер висловив сумніви у необхідності приймати біженців із України, наголошуючи на потребі захищеного житла для них на сході країни.

Він також висловив переконання, що не можна передбачити значного зростання кількості депортацій, навіть попри заяви федерального уряду про їх масовість. Загер закликав до посиленого контролю за кордонами Німеччини та проведення широких політичних дебатів щодо міграції. На додаток, він відзначив прийняття закону про впровадження платіжних карток для шукачів притулку як спробу зменшити виплати готівкою та зробити країну менш привабливою для мігрантів.

Недавно Гамбург став першим німецьким регіоном, де шукачам притулку видали платіжні картки, які не можна було використовувати в інтернеті або за кордоном. Також раніше у Німеччині виявили десятки громадян Румунії, які під видом біженців з України отримували соціальну допомогу.

Вам також буде цікаво дізнатись:

 

 

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *