Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Українці протестують у Варшаві

0
4 тижні ago
Українці протестують у Варшаві

Українці протестують у Варшаві. Після того, як було припинено консульські послуги для українських громадян за кордоном, 300 українців заблокували паспортний сервіс ДП “Документ” і вимагали повернення своїх паспортів.

Спеціаліст зі справ легалізації перебування та роботи іноземців у Польщі Євген Семеняка розповів: “люди відчувають обурення через те, що вони вже заплатили гроші, але не можуть отримати свої паспорти.  У паспортному сервісі відбуваються сутички, і навіть було викликано поліцію.  Вони вже просять нести їм ліки, їжу, отже, потребують допомоги, оскільки планують там залишатися до останнього”.

Українці протестують у Варшаві. Це називають “збільшенням напруги на “закордонному фронті””.  Майор Максим Жорін, заступник командира Третьої окремої штурмової бригади (3 ОШБр), висловив свою негативну думку про цю ситуацію. Він вважає, що не можна вимагати “справедливості”, якщо сам не дотримуєшся правил.

“Згуртованість і тиск нашого потужного закордонного фронту були б корисні – якщо не на реальному фронті, то хоча б під час блокади на кордоні. Але серйозно, люди, які вирішили забути свої обов’язки у державі, не можуть вимагати від неї дотримання своїх прав. Це неприпустимо, щоб користуватися перевагами держави у важкий для неї час і потім скаржитися на неї”, – написав він у своєму коментарі про протести українців у Варшаві.

Він стверджує, що неможливо претендувати на “справедливість”, якщо сам не дотримуєшся цього принципу. “Одна частина українців уже два роки бореться за майбутнє, яке має стати загальним. А інша частина продовжує “жити своїм життям”, це не може бути вважено справедливим”, – відзначає Жорін.

Також можна прочитати:

Громадянин Польщі працював агентом РФ: https://uineu.org/2024/04/18/gromadyanyn-polshhi-praczyuvav-agentom-rf/

Прискорення руху на кордоні: Польща і Україна: https://uineu.org/2024/04/18/pryskorennya-ruhu-na-kordoni-polshha-i-ukrayina/

Поляки знову блокують кордон: https://uineu.org/2024/04/18/polyaky-znovu-blokuyut-kordon/

Чим загрожує нелегальне працевлаштування українцям: https://uineu.org/2024/04/22/chym-zagrozhuye-nelegalne-praczevlashtuvannya-ukrayinczyam/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *