Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

В Німеччині затримали китайських шпигунів

0
4 тижні ago
В Німеччині затримали китайських шпигунівВ Німеччині затримали китайських шпигунів

В Німеччині затримали китайських шпигунів

У Німеччині затримали трьох підозрюваних у шпигунстві на користь Китаю. Практично безпосередньо після візиту канцлера Німеччини Олафа Шольца до Китаю, федеральний генеральний прокурор Єнс Роммель розпочав розслідування та затримав трьох осіб, яких підозрюють у шпигунстві на користь китайської секретної служби. Цю інформацію передає “Європейська правда” за матеріалами Spiegel.

В Німеччині затримали китайських шпигунів
В Німеччині затримали китайських шпигунів

Затримано було 59-річного чоловіка з Бад-Гомбурга та подружжя з Дюссельдорфа, рано вранці у понеділок. Основна підозра стосується їхньої причетності до діяльності агентів і порушення Закону про зовнішню торгівлю.

За словами Роммеля, головного підозрюваного Томаса Р. звинувачують у контактах з представниками китайської розвідувальної служби та передачі інформації щодо військових технологій в Німеччині. Йому допомагали подружжя Гервіг, які керували компанією в Дюссельдорфі. За даними федеральної прокуратури, інформація, що передавалася китайській розвідці, стосувалася інноваційних технологій, придатних для військових цілей, включаючи компоненти для потужних корабельних двигунів.

Обвинувачені також придбали спеціальний лазер у Німеччині для китайської служби і незаконно експортували його до Китаю. Подальший процес буде визначено слідчим суддею Федерального суду, який розгляне питання про затримання.

Раніше повідомлялося про китайське шпигунство на напівпровідникову, аерокосмічну та морську промисловість Нідерландів, що мало на меті підсилити збройні сили Китаю. США також закликали своїх союзників до обмеження на обслуговування обладнання для виробництва мікросхем у Китаї. Уряд Нідерландів також почав відмовляти у видачі ліцензій компанії ASML на експорт продукції до Китаю під тиском США.

Вас також зацікавить:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *