Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Віцеканцлер Німеччини про збільшення допомоги Україні

0
4 тижні ago
Віцеканцлер Німеччини про збільшення допомоги УкраїніВіцеканцлер Німеччини про збільшення допомоги Україні

Віцеканцлер Німеччини про збільшення допомоги Україні

Стало відомо, що віцеканцлер Німеччини про збільшення допомоги Україні. Він вважає, що країна має робити більше для допомоги України. Віце-канцлер Німеччини Роберт Габек висловлює думку, що Німеччина має взяти провідну роль у наданні подальшої підтримки Україні та розширити виробництво зброї. За даними Welt, цю думку поширює “Європейська правда”.

Віцеканцлер Німеччини про збільшення допомоги Україні
Габек про збільшення допомоги Україні

Габек наголошує, що не поділяє поглядів деяких політиків, які стверджують, що Німеччина вже робить достатньо, і тепер інші європейські партнери повинні взяти на себе більше відповідальності. “Це неправильна думка… Ми не можемо грати у такі ігри… Ми повинні усвідомити, що ми є лідерами, ми віддаємо сигнал, ми готові зробити наступний крок”, – зазначив віце-канцлер.

Він підкреслив, що якщо Україні потрібна зброя та боєприпаси, то вона повинна їх отримати. “А в разі непотреби, зброя може бути використана німецькою армією. Тому ми маємо швидше розширювати виробництво і виробляти більше”, – додав німецький чиновник.

Раніше Габек, який недавно відвідав Київ, закликав партнерів-країн постачати більше зброї Україні. Також віце-канцлер запевнив, що німецькі компанії готові негайно долучитися до відновлення енергетичної інфраструктури України, яка була зруйнована внаслідок російських атак.

Вам також буде цікаво дізнатись:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *