Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Як уникнути штрафів водію у Польщі

0
4 тижні ago
Як уникнути штрафів водію у Польщі

Як уникнути штрафів водію у Польщі: 800 злотих за просте порушення та відмінності у правилах дорожнього руху.

Польські правила дорожнього руху мають свої відмінності від українських, а деякі з них можуть бути мало відомі. Зокрема, популярне порушення може призвести до штрафу у розмірі 800 злотих (приблизно 7800 гривень).

Одним з найбільш невідомих правил є те, що неправильний розворот на перехресті може призвести до такого значного штрафу. За це порушення водію може доведеться сплатити велику суму. Наприклад, якщо на перехресті один світлофор показує зелений сигнал, а інший – стрілку, що вказує на лівий поворот, і водій розвертається, а не повертає наліво, йому загрожує значний штраф. Крім того, водію можуть нарахувати 15 штрафних балів, що може призвести до відбору водійських прав.

Такі суворі штрафні санкції були введені з 15 вересня 2023 року. Подібні покарання можуть застосовуватися не лише за порушення світлофора, а й за перевищення швидкості, відмову у наданні допомоги постраждалим у ДТП та неуважність до пішоходів.

Ось декілька з правил, які варто знати, щоб уникнути штрафів водію у Польщі:

  1. Як уникнути штрафів водію у ПольщіПішоходи мають пріоритет на пішохідних переходах, якщо вони тільки входять на них, а не тільки коли перетинають дорогу.
  2. Водії не можуть використовувати мобільні телефони під час переходу через дорогу або трамвайні колії, щоб не обмежувати свої можливості спостерігати за дорогою.
  3. Необхідно тримати безпечну відстань за іншим транспортним засобом – не можна заїжджати “на бампер”. На автомагістралі безпечна відстань має становити половину поточної швидкості.
  4. Водії повинні створити рятувальний коридор для екстрених служб, щоб допомогти їм швидко дістатися до місця події.
  5. Є правило почергового руху – транспортні засоби повинні по черзі заїжджати на смугу руху.
  6. Під час їзди на велосипеді чи електросамокаті варто користуватися велодоріжками, а також бути обережними під час руху по тротуарах чи пішохідних доріжках.
  7. Вмикайте ближнє світло фар протягом усієї доби, керуючи автомобілем.
Раніше повідомлялсь:

Як ставляться поляки до працівників – українців: https://uineu.org/2024/04/12/yak-stavlyatsya-polyaky-do-praczivnykiv-ukrayincziv/

Країни ЄС висилають біженців до Польщі: https://uineu.org/2024/04/13/krayiny-yes-vysylayut-bizhencziv-do-polshhi/

Найдешевший магазин непродовольчих товарів в Польщі: https://uineu.org/2024/04/13/najdeshevshyj-magazyn-neprodovolchyh-tovariv-v-polshhi/

Черги у 1700 вантажівок на польському кордоні: https://uineu.org/2024/04/22/chergy-u-1700-vantazhivok-na-polskomu-kordoni/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *