Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Міністр оборони Німеччини про виготовлення зброї у РФ

0
4 тижні ago
Міністр оборони Німеччини про виготовлення зброї у РФМіністр оборони Німеччини про виготовлення зброї у РФ

Міністр оборони Німеччини

про виготовлення зброї у РФ

Міністр оборони Німеччини, Борис Пісторіус, зауважив, що російський військово-промисловий комплекс вже перевищує потреби у виробництві зброї та боєприпасів для проведення агресивної війни проти України. За повідомленням “Європейської правди”, яке посилається на n-tv, Пісторіус наголосив на тому, що зі збільшенням витрат на озброєння та удосконалення військової економіки значна частина виробництва вже не спрямовується безпосередньо на фронт, а зберігається на складах.

Міністр оборони Німеччини про виготовлення зброї у РФ
Міністр оборони Німеччини про виготовлення зброї у РФ

Міністр також попередив про подальші військові амбіції президента Росії Володимира Путіна, зауваживши, що це необов’язково пов’язано з оборонними міроприємствами. Він висловив свою скептичність щодо того, що таке збільшення виробництва може бути обумовлене лише побоюванням. За його словами, є підстави вважати, що у Путіна є певні плани або наміри.

Також варто згадати, що генеральний інспектор збройних сил Німеччини, генерал-лейтенант Карстен Броєр, попередив, що Росія може стати загрозою для країн Північноатлантичного Альянсу через 5-8 років. Це станенться після відновлення військові потужності, особливо після втрат у війні на Україні.

У світлі цих подій декілька країн НАТО в останні тижні попереджали про можливість агресії Росії у найближчому майбутньому. Такі висловлення відомих осіб уряду та військових чиновників свідчать про зростаючу обуреність і тривогу відносно можливих дій Росії в майбутньому.

Вам також буде цікаво дізнатись:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *