Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Польський режисер зняв фільм про Путіна

0
3 тижні ago
Польський режисер зняв фільм про Путіна

Польський режисер зняв фільм про Путіна: яка головна ідея фільму

Польський режисер зняв фільм про диктатора Володимира Путіна. У вересні 2024 року запланована світова прем’єра стрічки з назвою “Путін”, яка розкриє життя та діяльність президента Росії. Цей проект викликав особливий інтерес, оскільки головний герой створений за допомогою штучного інтелекту.

Про це стало відомо з офіційного прес-релізу студії AIO, яка оголосила про випуск свого фільму, що буде показаний у 35 країнах. Стрічка обіцяє занурити глядачів у життя та кар’єру лідера Кремля.

Режисером цього проекту є Бесаліль, відомий також як Патрик Вега, польський режисер, який раніше працював над фільмами з жахів. Це такі стрічки, як “Pitbull”, “Mafia Women” та “Ботокс”. Для створення образу Путіна використовувалася передова технологія штучного інтелекту.

У Варшаві вже відбувся допрем’єрний показ фільму “Путін”

Він охоплює історію життя російського диктатора, починаючи від його дитинства і закінчуючи останніми днями.  У фільмі відтворені ключові моменти його політичної кар’єри.  Також зображено дитинство, коли він був під владою насильства свого вітчима, війну в Чечні, терористичні атаки в Дубровці та Беслані, а також вторгнення до України. Трейлер фільму показує Путіна в лікарні, у підгузнику та власних екскрементах, що відтворює його жалюгідний стан. За ідеєю режисера цей фільм має продемонструвати слабкість Путіна і абсурдність російської політики.Польський режисер зняв фільм про Путіна

Спочатку фільм називався “The Vor in Law” і містив кадри, зняті українськими режисерами під час російського вторгнення. У трейлері цього фільму є сцени несподіваних ситуацій з Володимиром Путіним.  Наприклад, змагання у бойових мистецтвах або протистояння з Борисом Єльциним. Над фільмом працювали міжнародні актори, зйомки проводилися в різних країнах протягом двох років.

Режисер вважає, що фільм “Путін” має розважити глядачів і допомогти їм краще зрозуміти мотиви та дії однієї з найбільш суперечливих фігур сучасної політики.

God hears us: фільм про війну в Україні від польського режисера

Також влітку 2023 року польський журналіст Пйотр Кашувара зробив документальний фільм про війну в Україні. Він вирушив до країни, щойно розпочалася повномасштабна агресія. Спочатку він мав намір висвітлити події як журналіст, але обставини змусили його переглянути свої плани.

Документальний фільм “Бог чує нас” був створений на основі власних знімків, зібраних під час понад 500 днів війни в Україні. Кашувара перебував у Києві під час окупації Бучі та Гостомеля. Він також відвідував Бахмут з гуманітарною допомогою, а також Харків та Ізюм, коли російські війська були дуже близько.

Мета автору фільму – привернути увагу до жахливих подій в Україні, які, на жаль, втрачають свою актуальність для світу. Він зауважує, що навіть самі українці звикають до війни і сприймають її як буденність. Але така ситуація не повинна бути нормою. Кашувара ділиться враженнями від розмови з киянином, який, навіть під час обстрілу, виражав спокій і звикання до воєнних подій, що є неприпустимо.

 

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *