Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

У Німеччині висунули звинувачення ісламістам

0
4 тижні ago
У Німеччині висунули звинувачення ісламістамУ Німеччині висунули звинувачення ісламістам

У Німеччині висунули звинувачення ісламістам

У Німеччині висунули звинувачення семи підозрюваним радикальним ісламістам. В Німеччині офіційно пред’явлено обвинувачення семеро підозрюваним у радикальному ісламському тероризмі. Була створена терористична організація для здійснення терактів на території країни.

У Німеччині висунули звинувачення ісламістам
У Німеччині висунули звинувачення ісламістам

За інформацією “Європейської правди”, що посилається на DW, зазначається, що згідно з матеріалами німецької прокуратури, чоловіки активно розглядали потенційні об’єкти для нападів. Їх цікавили об’єкти не тільки в Німеччині, а і в інших країнах Західної Європи. За висновками слідства, вони пробували здобути фінансові ресурси та зброю, але не мали конкретних планів дій.

Група з семи чоловіків, які прибули до Німеччини із Таджикистану, Киргизстану і Туркменістану приблизно у той же час у 2022 році, були затримані під час спільної операції правоохоронних органів у заході Німеччини у липні 2023 року. Шестеро з них також звинувачуються у підтримці так званої “Ісламської держави”.

За даними слідства, підозрювані підтримували зв’язок з ІДІЛ-К, афганським підрозділом “Ісламської держави”, який взяв на себе відповідальність за теракт у Підмосков’ї у березні. Одним з останніх повідомлень є інформація від нідерландських розвідників, що спецслужби зірвали щонайменше 10 підготовлених джихадистських нападів у Європі протягом 2023 року.

Варто відзначити, що серед найбільш гучних ісламістських актів терору 2023 року були напад зі смертельними наслідками біля школи у Франції та вбивство двох шведських вболівальників у Брюсселі. Наразі Франція зосереджується на масштабних заходах безпеки у підготовці до літніх Олімпійських ігор.

Вас також зацікавить:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *