Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

В цукерках знайшли небезпечну добавку

0
4 тижні ago
В цукерках знайшли небезпечну добавкуВ цукерках знайшли небезпечну добавку

В цукерках знайшли небезпечну добавку

Термінове відкликання цукерок у Німеччині: містять небезпечну добавку. Чому дві відомі американські солодощі мають бути відкликані? Наразі в Німеччині відбувається термінове відкликання цукерок через канцерогенну речовину, знайдену в популярному американському товарі.

В цукерках знайшли небезпечну добавку
В цукерках знайшли небезпечну добавку

Фруктові жувальні гумки всіляких форм, кольорів і смаків прикрашають кожен вечір кіно з друзями і сім’єю. Тим, хто нині віддає перевагу фруктовим смакам, слід звернути особливу увагу.

Виробник KKB Sweet & More змушений відкликати всі свої партії (23 квітня). Вживати два різновиди продукту Sour Patch Kids настійно не рекомендується. Термінове відкликання цукерок у Німеччині через канцерогенну речовину: у жодному разі не вживати

Федеральне відомство із захисту прав споживачів і безпеки харчових продуктів (BVL) регулярно повідомляє про останні відкликання на своєму порталі lebensmittelwarnung.de. Наразі відкликанню підлягають дві солодощі одного виробника. Компанія KKB Sweets And More продає у своєму інтернет-магазині асортимент американських напоїв і закусок.

За даними порталу федеральних земель і BVL, продукти Sour Patch Kids сортів Tropical і Watermelon, що продаються у вищезгаданому магазині, містять заборонену добавку. У випадку з оксидом титану (E171) «не можна виключати мутагенний ефект (генотоксичність).

Культові солодощі з Америки не можна вживати за жодних обставин. Виробник поки що не надав жодної інформації про те, як повернути продукцію. У цьому випадку рекомендується зв’язатися з KKB Sweet & More для вжиття подальших заходів. Як альтернативу можна повернути постраждалі закуски в торговельну точку і послатися на відгук.

Наразі відома така інформація:

  • Виробник: KKB Sweet & More.
  • Причина відкликання: заборонена добавка оксид титану (E171), що міститься в продуктах.Назва: Sour Patch Kids, смаки «Тропік» і «Кавун».
  • Одиниці пакування: 99 грамів та 102 грами.Дата виробництва: всі.Маркування партії: стосується всіх партій з інгредієнтом E 171.
  • Федеральні землі: Баден-Вюртемберг, Баварія, Берлін, Бранденбург, Бремен, Гамбург, Гессен, Мекленбург-Передня Померанія, Нижня Саксонія, Північний Рейн-Вестфалія, Рейнланд-Пфальц, Саарланд, Саксонія, Саксонія-Ангальт, Шлезвіг-Гольштейн, Тюрінгія.

Консультаційний центр для споживачів у Гамбурзі пояснює, наскільки небезпечною є добавка діоксид титану в продуктах харчування, посилаючись на висновки Європейського управління з безпеки харчових продуктів (EFSA). Припускається, що речовина може пошкодити генетичний матеріал, оскільки викликає розрив ниток ДНК. Це призводить до пошкодження хромосом. Рак може виникнути внаслідок змін у генетичному складі клітин.

Наша читацька рекомендація:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *