Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Як повідомити про незаконне паркування в Німеччині

0
4 тижні ago
Як повідомити про незаконне паркування в НімеччиніЯк повідомити про незаконне паркування в Німеччині

Як повідомити про незаконне паркування в Німеччині

У Німеччині можна легко повідомити про незаконне паркування за допомогою смартфона. Чи то проїжджа частина, чи то місце для паркування інвалідів, порушення правил викликають у багатьох роздратування.

Як повідомити про незаконне паркування в Німеччині
Як повідомити про незаконне паркування в Німеччині

Наприклад, завдяки додатку Wegeheld, який доступний для Android та iOS з кінця березня 2014 року. Той, хто помітив порушення правил паркування, може скористатися додатком, щоб записати основні дані та зробити фото. Точно так само, як це робить інспектор ГИБДД. Після цього порушник паркування стає видимим усім користувачам програми.

Повідомити про незаконне паркування в Німеччині можна через мобільний додаток

За бажання ви також можете повідомити про порушника у відповідну службу громадського порядку. Дані передаються електронною поштою і надсилаються на особисту адресу користувача. Таким чином, процес не є анонімним. Однак контролюючі органи можуть самі вирішувати, приймати ваше повідомлення чи ні.

Тому в різних регіонах по-різному ставляться до того, чи має цей звіт наслідки для порушника правил паркування. Із застосунком Park & Collect Pro для Android та iOS справи йдуть інакше. Тут можуть зареєструватися власники приватних парковок.

Про порушників паркування можна повідомити через додаток і отримати штраф у розмірі 40 євро, який виплачується власнику паркування. Повторні порушники отримають від компанії юридичне попередження. В обох випадках користувачі застосунків перебувають у безпеці з юридичної точки зору. У застосунку Wegeheld номерні знаки на завантажених фотографіях закреслені і тому не видно громадськості, однак може виникнути проблема, якщо буде сфотографовано і порушника правил паркування, оскільки це може порушити його право на власне зображення.

Однак загалом, як постановив адміністративний суд Ансбаха, інформування про порушення правил паркування є законним. Однак якщо ви хочете перестрахуватися, у боротьбі з порушниками правил паркування можна й надалі покладатися на наклейки.

Джерело: aussiedlerbote.de

Рекомендуємо також переглянути слідуючі новини:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *