Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німеччина буде готувати кадри для відновлення України

0
3 тижні ago
Німеччина буде готувати кадри для відновлення УкраїниНімеччина буде готувати кадри для відновлення України

Німеччина буде готувати кадри для відновлення України

У Німеччині готують освітню ініціативу для працівників, щоб сприяти відновленню України. Міністерка розвитку Німеччини, Свенья Шульце, висловила намір підтримати відновлення України шляхом запуску міжнародної освітньої ініціативи “SkillsAlliance for Ukraine”. Цю ініціативу планують оголосити під час Конференції з відновлення України в Берліні.

Німеччина буде готувати кадри для відновлення України
Німеччина буде готувати кадри для відновлення України

На німецько-українській конференції у Берліні, що відбулася у п’ятницю, Свенья Шульце зазначила, що внаслідок війни в Україні є нестача фахівців у таких галузях, як медицина, психологія, будівництво та архітектура. Це виникає через те, що багато людей залишили свої місця проживання на користь переїзду на фронт, в інші регіони України або ж за кордон.

Ініціатива “SkillsAlliance for Ukraine” має на меті навчання молоді, жінок та внутрішньо переміщених осіб у галузі реконструкції та будівництва. Також планується залучення українських біженців до цієї ініціативи, щоб вони могли отримати навчання за кордоном. Участь у проекті планується взяти також міжнародні організації, такі як ЮНІСЕФ, ЄБРР та Європейська комісія.

Слід зазначити, що Міністерство розвитку Німеччини вже надавало підтримку українському енергетичному сектору, допомагаючи підготувати близько 8 тисяч кваліфікованих робітників.

Підтримка Німеччини є частиною широкого міжнародного зусилля з відновлення України, вартість якого, за оцінками Єврокомісії, перевищує 150 мільярдів євро. Раніше Федеральний уряд Німеччини схвалив план з 15 пунктів для економічної реконструкції України, а віцеканцлер Німеччини Роберт Габек заявив про готовність німецьких компаній долучитися до відновлення енергетичної інфраструктури країни, яка була пошкоджена внаслідок російських атак.

По інформації інтернет-видавництва: eurointegration.com.ua

Вам також буде цікаво дізнатись:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *