Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німецьких ультраправих розкритикували в Бундестазі

0
3 тижні ago
Німецьких ультраправих розкритикували в БундестазіНімецьких ультраправих розкритикували в Бундестазі

Німецьких ультраправих

розкритикували в Бундестазі

Німецькі урядові та опозиційні депутати висловили свою критику у адресу ультраправої партії “Альтернатива для Німеччини” (“АдН”) під час парламентських дебатів після арешту помічника депутата від цієї партії Максиміліана Кра за підозрою в шпигунстві на користь Китаю. За даними агентства AP, ця інформація була оприлюднена “Європейською правдою”.

Німецьких ультраправих розкритикували в Бундестазі
Німецьких ультраправих розкритикували в Бундестазі

Під час обговорення в Бундестазі представник коаліції від “Вільних демократів” Константін Куле вказав на те, що однією з причин, чому Німеччина стала об’єктом шпигунства з боку Росії та Китаю, є існування ультраправої партії, яка готова підтримувати наративи цих країн та поширювати їх. Він наголосив, що “АдН” становить загрозу для німецької демократії.

Депутат від опозиційної ХДС/ХСС Марк Генріхманн звинуватив “АдН” у тому, що вона “зрадила й продала німецький народ”, підкресливши, що “сьогодні Росія, завтра Китай”.

З іншого боку, законодавець від “АдН” Штефан Койтер заявив, що ліберальні політики намагаються звернути увагу від своїх політичних невдач за допомогою служб безпеки, намагаючись зобразити свою партію як жертву кампанії.

У зв’язку з арештом помічника Максиміліана Кра, євродепутата від “АдН”, у Дрездені поліція затримала громадянина Німеччини Цзяна Г. Він працював помічником Кра у Європарламенті. Цзяна Г. звинувачується у діяльності як агента іноземної спецслужби, зокрема, у передачі інформації про переговори в Європарламенті та шпигунстві за китайськими опозиціонерами в Німеччині. Європарламент тимчасово призупинив участь Цзяна Г. через ці звинувачення.

Раніше було оприлюднено розслідування, згідно з яким депутат Бундестагу від “АдН” Петр Бистронь отримував фінансову підтримку від проросійських мереж впливу. Бистронь намагається оскаржити ці звинувачення в суді.

Вам також буде цікаво дізнатись:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *