Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Посилена охорона збірної України на Євро-2024

0
3 тижні ago
Посилена охорона збірної України на Євро-2024Посилена охорона збірної України на Євро-2024

Посилена охорона збірної України на Євро-2024

Німеччина готується забезпечити посилений рівень безпеки для збірної України під час проведення Євро-2024, який відбудеться у Федеративній Республіці Німеччина з 14 червня по 14 липня. За інформацією “Європейської правди”, міністерка внутрішніх справ Ненсі Фезер зазначила це в інтерв’ю Rheinische Post.

Посилена охорона збірної України на Євро-2024
Посилена охорона збірної України на Євро-2024

Міністрка впевнена, що всі команди, вболівальники та гості будуть належним чином захищені під час цього футбольного свята. Вона підкреслила, що німецькі органи безпеки роблять все можливе, щоб забезпечити безпеку для збірної України з додатковими заходами безпеки.

Фезер також зазначила, що окрім сил правоохоронців з регіонів, де відбудуться матчі, федеральна поліція розгорне значні зусилля та офіцерів з усіх країн-учасниць.

Вона наголосила, що Євро-2024 відбудеться в особливо напруженій політичній ситуації, і це приносить багато викликів. Проте органи безпеки мають річний досвід підготовки та впровадження високопрофесійних заходів.

Раніше уряд Німеччини підтвердив, що правоохоронці належним чином підготувалися до участі України у Євро-2024. Міністерка Фезер також оголосила про тимчасові перевірки на всіх німецьких кордонах під час проведення чемпіонату, що підтримав канцлер Німеччини Олаф Шольц, визнавши, що ці заходи є необхідними у зв’язку зі специфічністю ситуації.

Раніше ми писали:

Рейтинг партії Альтернатива для Німеччини знизився

Міністр оборони Німеччини про виготовлення зброї у РФ

Як повідомити про незаконне паркування в Німеччині

 

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *