Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Рейтинг партії Альтернатива для Німеччини знизився

0
3 тижні ago

Рейтинг партії Альтернатива для Німеччини знизився

Партія “Альтернатива для Німеччини” залишається другою за популярністю у країні, але її рейтинг зараз найнижчий за останні 11 місяців. Був втрачений один відсотковий пункт порівняно з опитуванням два тижні тому.

Рейтинг партії Альтернатива для Німеччини знизився
Рейтинг партії Альтернатива для Німеччини знизився

Згідно з опитуванням ZDF-Politbarometer, що передає “Європейська правда”, найпотужнішим політичним блоком залишається консервативний блок Християнсько-демократичного союзу і Християнсько-соціального союзу з 30% підтримки. “Зелені” також збільшили підтримку електорату на три відсоткові пункти, ставши на рівень із Соціал-демократичною партією канцлера Олафа Шольца.

Європарламент ухвалив резолюцію засуджуючи спроби Кремля втрутитися в демократичні процеси та закликаючи “Альтернативу для Німеччини” публічно розкрити свої фінансові зв’язки, особливо з Кремлем.

Лідерів Європарламенту також виразили стурбованість стосовно підозрілих фінансових зв’язків провідного євродепутата від “Альтернативи для Німеччини” з Кремлем. Ця політична ситуація зумовила заклик до “АдН” негайно оприлюднити всі фінансові відносини, зокрема з Кремлем, а також розкрити мету і суму всіх платежів, що надходять з джерел, пов’язаних з російським урядом.

Популярність партії “Альтернатива для Німеччини” знижується внаслідок різних факторів, включаючи підозри щодо фінансових зв’язків з Кремлем та супутні скандали. Це може вплинути на її майбутнє політичне вплив та роль в німецькому політичному ландшафті.

Вам також буде цікаво:

Міністр оборони Німеччини про виготовлення зброї у РФ

 

 

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *