Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Відбулись секретні перемовини Бербок з Столтенбергом

0
4 тижні ago
Відбулись секретні перемовини глави МЗС Німеччини з генсеком НАТОВідбулись секретні перемовини глави МЗС Німеччини з генсеком НАТО

Відбулись секретні перемовини

Бербок з Столтенбергом

Bild повідомив про секретну вечерю глави МЗС Німеччини з генсеком НАТО, де йшлося про Україну. Дійсно відбулись секретні перемовини Бербок з Столтенбергом  – міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок та генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг зустрілися на таємній вечері у ресторані одного з п’ятизіркових готелів Берліна. Інформацію про це надала Bild, згідно з “Європейською правдою”.

Відбулись секретні перемовини глави МЗС Німеччини з генсеком НАТО
Відбулись секретні перемовини глави МЗС Німеччини з генсеком НАТО

Свідки помітили Бербок та Столтенберга, коли вони виходили з готелю, супроводжувані семеро службовців безпеки. За даними Bild, зустріч тривала майже три години у ресторані готелю Telegraphenamt. Там обидва лідера обговорювали широкий спектр питань, включаючи безпеку Європи та підтримку України.

Спільний обід був приурочений до запиту Столтенберга на зустріч, де було обговорено питання безпеки в регіоні та зусилля по наданню допомоги Україні. Попередньо на публічному заході у Берліні, Столтенберг закликав союзників прискорити постачання військової підтримки Україні, підкресливши, що країна продовжує мати шанси на перемогу в конфлікті з Росією.

 

Раніше генеральний секретар НАТО висловив думку, що країни-члени Альянсу повинні надавати перевагу наданню більшої військової підтримки Україні перед виконанням цілей щодо витрат на власну оборону.

Ще посилання на цікаві новини:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *