Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Завершення війни в Україні за 5 хвилин

0
4 тижні ago
Завершення війни в Україні за 5 хвилин

Глава МЗС Польщі поділився планом завершення війни в Україні за 5 хвилин. Згідно з підтримуваним Польщею сценарієм, це можливо шляхом відновлення міжнародно визнаних кордонів України.

Міністр закордонних справ Польщі, Радослав Сікорський, зазначив, що Путін може завершити війну в Україні за п’ять хвилин. Потрібно лише здійснити один дзвінок міністру оборони Росії, Сергію Шойгу. Це заява була зроблена під час виступу у польському Сеймі 25 квітня, повідомляє RMF FM.

Один з парламентарів Польщі запитав у Сікорського, чи існують у країни плани щодо завершення війни в Україні.

“Так, маємо. Це відновлення міжнародно визнаних кордонів України відповідно до так званої мирної формули президента Володимира Зеленського”, – відповів він.

Одночасно голова польського МЗС поділився планом завершення війни в Україні за 5 хвилин: російський лідер Путін може просто зателефонувати міністру оборони Росії Шойгу та сказати: “Ми виводимо війська з України”.

“На жаль, Україна не має такої можливості закінчити війну одним дзвінком, це велика різниця”, – додав Сікорський.Завершення війни в Україні за 5 хвилин

Варто згадати, що міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський критикував Конгрес США за відсутність рішучості у питанні надання допомоги Україні. Він підкреслив, що Україні вже не вистачає протиповітряних ракет, тому гуманітарна ситуація лише загострюється. Також закликав Німеччину передати українським Збройним силам далекобійні ракети Taurus, що, за його словами, “значно посилить Україну у протистоянні з російською агресією”.

Щодо заяви Олександра Лукашенка щодо готовності до війни, Сікорський відповів: “Хай спробує. Побачимо, хто переможе”.

Військова авіабаза біля кордону України: https://uineu.org/2024/04/11/vijskova-aviabaza-bilya-kordonu-ukrayiny/

Громадянин Польщі працював агентом РФ: https://uineu.org/2024/04/18/gromadyanyn-polshhi-praczyuvav-agentom-rf/

Очікується нова хвиля біженців до Польщі: https://uineu.org/2024/04/15/ochikuyetsya-nova-hvylya-bizhencziv-do-polshhi/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *