Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Польща дозволить жити українцям з простроченими документами

1
4 тижні ago
Польща дозволить жити українцям з простроченими документами

Польща дозволить жити українцям з простроченими документами: які умови

Польща дозволить жити українцям з простроченими документами:  розглядають можливість змінити правила щодо надання притулку українцям. Польський уряд планує врахувати рішення України про тимчасову припинення консульських послуг для чоловіків віком від 18 до 60 років у загальному контексті продовження тимчасового захисту для українських громадян. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Польщі Марчин Кервінський в ефірі каналу TVN24, як зазначає “Європейська правда”.Польща дозволить жити українцям з простроченими документами

Міністр Кервінський дав відповідь на запитання щодо очікування українських чоловіків у Польщі у зв’язку зі змінами у консульському обслуговуванні. Він зазначив, що всі рішення щодо громадян України у Польщі включені до спеціального закону. Також наголосив, що нова редакція цього закону, яка буде представлена найближчими днями, регулюватиме всі питання у цьому контексті.

«Ми знайдемо спосіб, щоб вирішити цю проблему. Нам треба діяти мудро та раціонально. Усі речі, які стосуються українців у Польщі, прописані в законах. Ми продовжимо захист для українських біженців, який поки що діє лише до 30 червня», – сказав Кервінський.

Він додав, що Польща охоронятиме права українців і нікому не передасть їхніх персональних даних, зокрема Україні.

Міністр також зазначив, що заступник міністра Мацей Дущик відповідає за розробку рішень стосовно ситуації українських чоловіків. Він підкреслив, що Польща не розголошує дані про біженців, які перебувають у Польщі, включаючи українців.

Раніше міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив про можливість допомоги у поверненні в Україну чоловіків військового віку.Але не уточнив, у якій формі це може відбутися.

З 23 квітня Міністерство закордонних справ України підтвердило припинення консульського обслуговування для українських чоловіків військового віку, що перебувають за кордоном. Після набуття чинності законом про мобілізацію 18 травня 2024 року процес прийняття та розгляду заяв на консульські дії буде продовжено. Але уже з урахуванням нових вимог, що випливають із положень закону.

Як узаконити перебування в Польщі без паспорту: https://uineu.org/2024/04/26/yak-uzakonyty-perebuvannya-v-polshhi-bez-pasportu/

Українці активно купують житло у Польщі: https://uineu.org/2024/04/25/ukrayinczi-aktyvno-kupuyut-zhytlo-u-polshhi/

Як уникнути штрафів водію у Польщі: https://uineu.org/2024/04/24/yak-unyknuty-shtrafiv-vodiyu-u-polshhi/

Консульські установи припинили надавати послуги чоловікам: https://uineu.org/2024/04/24/konsulski-ustanovy-prypynyly-nadavaty-poslugy-cholovikam/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

1 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *