Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Компанії Польщі провели інспекцію українських вантажівок

0
3 тижні ago
компанії Польщі провели інспекцію українських вантажівок

Транспортні компанії Польщі провели інспекцію українських вантажівок: які порушення виявили.

Це не було спрямоване полювання на транспорт українських перевізників. Це звичайна перевірка технічного стану вантажівок та режиму праці водіїв з-поза меж Європейського Союзу. Вони регулярно проводяться на дорогах.

Компанії Польщі провели інспекцію українських вантажівок: під час перевірки звертали увагу на технічний стан ТЗ, дотримання норм відпочинку та робочого часу водія. А також перевіряли наявність дозволу на міжнародні перевезення.

В 8 випадках були виявлені серйозні порушення.

Найчастіше у вантажівках виявляли проблеми з гальмівною системою. Цю несправність виявили у транспортних засобах з сербською та українською реєстрацією.

Ще дві українські фури мали проблеми: у однієї була несправна вихлопна система, а інша не мала дійсного періодичного технічного огляду.компанії Польщі провели інспекцію українських вантажівок Іншіх зауважень, окрім цих трьох щодо гальм, вихлопу та технічного огляду, до українських перевізників інспекторами не було. Тож 13 наших водіїв із 16 зупинених отримали побажання щасливої дороги й дозвіл продовжити рух.

Не пощастило турецькому водієві, до якого інспекторами було відразу три зауваження – порушення норм робочого часу та відсутність необхідних записів у картці водія. Крім того, у вантажівки тріснуло лобове скло, що також було визнано порушенням.

До водія вантажівки з Македонії було відразу два зауваження. Одне стосувалося несправної гальмівної системи, а друге – занадто великого об’єму паливних баків, що не передбачено заводом-виробником.

Водієві з реєстрацією транспорту Узбекистану також не пощастило. Він виїхав у далекий рейс взагалі без обов’язкового дозволу на міжнародні перевезення.

Після результатів рейду Воєводської інспекції дорожнього транспорту в Лодзі було сконфісковано сім свідоцтв про реєстрацію та порушено адміністративні справи, що можуть призвести до фінансових санкцій та штрафів для водіїв.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *