Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

У Німеччині вбили українських військових

0
3 тижні ago
У Німеччині вбили українських військовихУ Німеччині вбили українських військових

У Німеччині вбили українських військових

У Німеччині сталося подвійне вбивство, яке стало об’єктом резонансу через зв’язок загиблих з українськими військовослужбовцями. За даними, які підтверджують українські дипломатичні відомості, два українці чоловікового статевого складу, народжені у 1987 та 2001 роках, були військовослужбовцями, які отримували медичну реабілітацію в Баварії.

У Німеччині вбили українських військових
У Німеччині вбили українських військових

Ця трагедія сталася 27 квітня в місті Мурнау-ам-Штафельзее, де в торговельному центрі знайшли двох українських громадян зі смертельними ножовими пораненнями. Вони перебували у віці 34 і 20 років. В українському Міністерстві закордонних справ підтверджують, що загиблі були у військовій службі, але деталі про їхній підрозділ залишаються під уточненням.

Затриманим у справі виявився громадянин Росії, що став підозрюваним у вчиненні злочину. Влада підтвердила його затримання та застосування запобіжного заходу. Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба висловив вдячність німецьким правоохоронним органам за оперативну дію у цій справі і доручив тримати справу під особливим контролем, щоб забезпечити покарання винуватця відповідно до закону.

Цей подія наголошує на необхідності українським громадянам уважно ставитися до своїх прав і обов’язків, особливо під час перебування за кордоном, і виявляє важливість співпраці між українським та німецьким урядами у забезпеченні правопорядку та безпеки.

Джерело: eurointegration.com.ua

Посилання на слідуючі  новини:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *