Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

У Німеччині засудять у шпигунстві офіцера

0
3 тижні ago
У Німеччині засудять у шпигунстві офіцераУ Німеччині засудять у шпигунстві офіцера

У Німеччині засудять у шпигунстві офіцера

У Німеччині починається суд над звинуваченим у шпигунстві на користь РФ військовим офіцером. Звинувачений в цій справі – німецький військовий офіцер, якого підозрюють у шпигунстві через передачу інформації російській розвідці. За даними “Європейської правди”, цю інформацію передає агентство DPA.

У Німеччині засудять у шпигунстві офіцера
У Німеччині засудять у шпигунстві офіцера

Прокурори стверджують, що обвинувачений, що ідентифікується лише як Томас Х., незалежно від того, що німецькі закони про конфіденційність дозволяють вказати тільки ініціали, свідомо передавав інформацію російській розвідці.

Не вказано, що він отримав за це гроші, і деталі тієї інформації, яку він передав, не розголошуються. Капітан, якого звинувачують, працював у Федеральному управлінні Бундесверу з питань техніки, інформаційних технологій та службової підтримки (BAAINBw). Ця установа, розташована в Кобленці, відповідає за оснащення німецьких збройних сил технікою та озброєнням, а також за розробку, випробування та закупівлю оборонних технологій.

Обвинувачений був арештований у Кобленці у 2023 році, після чого були проведені обшуки у його будинку та на робочому місці. Прокуратура висунула звинувачення у березні цього року. Нагадаємо, що в грудні 2022 року Федеральна прокуратура Німеччини арештувала іншого співробітника Федеральної розвідувальної служби – Карстена Л. – за підозрою у державній зраді, підозрюючи його у шпигунстві на користь Росії. Його спільника, Артура Е., також арештували в січні.

Він виконував роль кур’єра між співробітником розвідки та російськими спецслужбами. Відомо, що Росія, можливо, отримувала секретну інформацію про ситуацію в Україні через затриманого співробітника спецслужби.

Раніше ми писали:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *