Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Заколотників проти Шольца засудять

0
3 тижні ago
Заколотників проти Шольца засудятьЗаколотників проти Шольца засудять

Заколотників проти Шольца засудять

У Німеччині починається масштабний процес над заколотниками, що хотіли скинути Шольца. Дев’ятеро чоловіків, що ввійшли до групи “Рейхсбюргерів”, стоять перед судом в Німеччині через звинувачення у державній зраді. Їх звинувачують у замаху на вбивство та спробі здійснення насильницького державного перевороту. Цю інформацію надала агенція Reuters.

Заколотників проти Шольца засудять
Заколотників проти Шольца засудять

Судові слухання відбудуться в Штутгарті під високим рівнем безпеки та започаткують тріо судових процесів проти 27 осіб, які звинувачуються у змові. Акції проти Німеччини були заплановані наприкінці 2022 року. Ці процеси вважаються одними з найбільших у історії Німеччини. Перший процес у цей понеділок буде сконцентрований на дев’ятеро підсудних, які є членами групи “Рейхсбюргерів” (“Громадяни Рейху”). Їхній план, за звинуваченням, передбачав введення в Німеччині воєнного стану після державного перевороту.

За даними Служби внутрішньої розвідки, яка почала вивчати “рейхсбюргерів” у 2016 році, ця група налічує близько 21 тисячі осіб і не визнає сучасну Німеччину як легітимну державу. Політичне керівництво групи, очолюване інвестором Генріхом XIII князем Ройсом, нащадком династії, яка втратила трон, буде розглянуте у суді у Франкфурті наступного місяця. Інші підозрювані, серед яких астролог, будуть ставитися перед судом у червні в Мюнхені.

За даними прокурорів, ретельне планування та зброя, яку мали підозрювані, свідчать про їхню небезпеку. Вони намагалися проникнути в будівлю парламенту в Берліні з озброєною групою, затримати законодавців і зруйнувати систему, розуміючи, що все це супроводжуватиметься вбивствами.

Один з підсудних за назвою Маркус Л. влаштував стрілянину та важко поранив поліцейського під час спроби його затримати, стверджують прокурори. Вони також заявляють про те, що дев’ятеро підсудних мали значну кількість грошей та зброї, включаючи пістолети, холодну зброю та набої.

“Рейхсбюргери” вважають себе громадянами колишньої Німеччини та сподіваються на підтримку з боку інших країн, таких як США та Росія. Ціль заколотників – повалити нелегітимну “Глибинну державу”, яка, за їхніми словами, взяла владу в Німеччині після Другої світової війни. Судові слухання в Штутгарті оголошено до січня 2025 року, хоча з огляду на складність справи та велику кількість підозрюваних та свідків, експерти вважають, що процес може затягнутися на кілька років.

Рекомендуємо також переглянути слідуючі новини:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *