Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Бонус 3000 євро для працівників Німеччини

0
3 тижні ago
Бонус 3000 євро для працівників НімеччиниБонус 3000 євро для працівників Німеччини

Бонус 3000 євро для працівників Німеччини.

Бонус 3000 євро для працівників Німеччини
Бонус 3000 євро для працівників Німеччини

Інфляційний бонус у розмірі 3000 євро для співробітників, які працюють у Німеччині. Цю додаткову виплату було ухвалено в рамках третього пакета допомоги в Німеччині. Інфляційний бонус до 3000 євро, на відміну від різдвяного бонусу, не оподатковується. Ця спеціальна допомога покликана полегшити навантаження на співробітників в умовах зростання цін на енергоносії та продукти харчування. Однак не всі її отримають. Хто має право на інфляційну премію і коли вона має бути виплачена.

Інфляційний бонус для співробітників у Німеччині. Хто має на це право?

Третій пакет допомоги, ухвалений 2022 року, спрямований на надання екстреної допомоги громадянам і зниження високої інфляції. Сюди також входить неоподатковуваний інфляційний бонус у розмірі до 3000 євро. На жаль, не всі співробітники отримають додаткові гроші. Його мають право отримати як штатні, так і сумісники. Тому співробітники, які працюють на Minijob, теж мають на це право. Однак її виплата залежить від доброї волі роботодавця.

Хто має право на інфляційний бонус у розмірі до 3000 євро:

 • співробітники, які працюють повний або неповний робочий день
 • короткострокові працівники
 • співробітники, зайняті на Minijob
 • тимчасові працівники, зайняті в сільському і лісовому господарстві
  стажисти
 • співробітники, які проходять оплачуване стажування
 • тимчасові працівники (Kurzarbeit)
 • співробітники, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною (Elternzeit)
 • співробітники, які отримують допомогу через хворобу
 • інваліди працюють у майстерні для інвалідів
 • люди, які отримують передпенсійну допомогу
 • пенсіонери

Виплата інфляційної премії працівникам, які працюють у Німеччині

Оплата може бути здійснена одноразово або розділена на кілька частин. Сума в 3000 євро може бути розділена вільно. Роботодавець також має запас свободи щодо того, наскільки він має бути. Однак вона не може перевищувати суму в 3000 євро. Роботодавці можуть надавати працівникам як грошові, так і негрошові пільги, які не оподатковуються, відповідно до додаткових вимог статті 3 пункту 11c Закону про прибутковий податок.

Виплати почалися наприкінці жовтня 2022 року і можуть здійснюватися до 31 грудня 2024 року. Ті, хто не отримав її цього року, ще можуть розраховувати на виплату наступного року. Отриману інфляційну премію не слід зазначати в податковій декларації. На ставку податку це не впливає. Її також не можна виплачувати як частину різдвяної допомоги. Це дві різні виплати.

Якщо є договірне право на різдвяну премію, роботодавець не може замість цього виплатити інфляційну премію”, – пояснює Міхаель Фульротт, юрист, що спеціалізується на трудовому праві, в інтерв’ю Frankfurter Rundschau. Також заборонено переказувати частину зарплати як премію, оскільки це дасть змогу уникнути витрат на соціальне забезпечення і податків.

Чи всі співробітники мають право на інфляційний бонус?

Як уже згадували, виплата премії залежить від роботодавця, але якщо він вирішить її виплатити, її мають отримати всі люди, які працюють у цій компанії. Бонус не пов’язаний з активними трудовими відносинами. Це означає, що щойно компанія ухвалить рішення про виплату інфляційного бонусу, на нього також матимуть право співробітники, які перебувають у відпустці для догляду за дитиною, на лікарняному або на допомозі у зв’язку з хворобою.

Джерело інформації: novostide.de

Вам також буде цікаво дізнатись:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *