Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Консульство України в Любліні відновило видачу паспортів

0
3 тижні ago
Консульство України в Любліні відновило видачу паспортів

23 квітня не видавалися паспорти через очікування додаткових пояснень.

Генеральне консульство України в Любліні відновило видачу паспортів для виїзду за кордон тим, хто подав заяви до 23 квітня. Українці отримають документи після їхнього надходження до установи.

Про це повідомив генеральний консул України в Любліні Олег Куць. “Всі документи, подані на обробку до 23 квітня, включаючи готові паспорти, зараз видаються всім. Багато людей були занепокоєні, що вони заплатили, але не отримають документи. Ні, всі отримають свої паспорти”, – підкреслив Куць.

За його словами, 23 квітня паспорти не видавали через очікування додаткових пояснень, але вже з 24 квітня консульство України в Любліні відновило видачу паспортів в звичайному режимі.Консульство України в Любліні відновило видачу паспортів

Щодо видачі документів для подорожей, з 23 квітня, поки всі українські системи не будуть приведені у відповідність до міжвідомчої взаємодії, консульства України за кордоном видають посвідчення про повернення.

“Ми не відмовляємо у наданні послуг та консульських дій, а просто тимчасово не можемо надати таку консульську послугу”, – підкреслив Куць.

Генеральний консул пояснив, що багато консульських послуг автоматизовані та пов’язані з інформаційною міжвідомчою взаємодією, тому їх потрібно привести у відповідність із вимогами, що встановлені законом “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації і військового обліку”, який набирає чинності з 18 травня.

Слід зауважити, що до консульського округу генерального консульства в Любліні входять Люблінське, Підкарпатське і Підляське воєводства сходу України. На території цього округу немає відділення українського державного підприємства “Документ”, яке видавало б закордонні паспорти та інші документи громадянам України від імені української держави. Такі відділення розташовані у Варшаві, Кракові, Вроцлаві і Гданську.

Нагадаємо, починаючи з 23 квітня, консульства України зупинили надання послуг чоловікам призовного віку. Тепер їхні можливості обмежуються лише оформленням документів для повернення до України.

Консульські установи припинили надавати послуги чоловікам https://uineu.org/2024/04/24/konsulski-ustanovy-prypynyly-nadavaty-poslugy-cholovikam/

Соціальна пенсія у Польщі: хто отримає: https://uineu.org/2024/04/19/soczialna-pensiya-u-polshhi-hto-otrymaye/

Дистанційна робота в Польщі: https://uineu.org/2024/04/19/dystanczijna-robota-v-polshhi/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *