Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Подорожі Німеччиною у травні 2024

0
3 тижні ago
Подорожі Німеччиною у травні 2024Подорожі Німеччиною у травні 2024

Подорожі Німеччиною у травні 2024

— що потрібно знати?

Подорожі Німеччиною у травні 2024
Подорожі Німеччиною у травні 2024

Подорож до Німеччини у травні, посилення прикордонного контролю та затори на дорогах. Через міграційну кризу в Німеччині проводять стаціонарні перевірки на кордонах із Польщею, Чехією та Швейцарією. Прикордонний контроль здійснюють співробітники федеральної поліції, а іноді й солдати однієї або обох сусідніх країн. Вони зупиняють мандрівників під час перетину кордону і перевіряють їхні документи (справжність і порівняння зі списком розшукуваних).

Крім того, оглядають транспортні засоби та вантажі, що перевозяться. Пам’ятайте, що прикордонний контроль дозволено не тільки безпосередньо на прикордонних переходах, а й у так званій прикордонній зоні. Вона розташована за 30 км від митного кордону Німеччини та за 50 км від морського кордону.

Свята в Німеччині у травні 2024 року та довгі вихідні

Цього року в травні чотири важливих свята, які також є вихідними на роботі та в школі. У зв’язку з довгими вихідними потрібно бути готовим до інтенсивного руху транспорту на дорогах і на прикордонних переходах, зокрема й на кордоні з Польщею.

Календар травневих свят

1 травня 2024 р. – середа – День праці в Німеччині – Tag der Arbeit – вихідний день по всій Німеччині
9 травня 2024 р. – четвер – Вознесіння Господнє в Німеччині – Крісті Хіммельфарт вихідний на роботі по всій Німеччині
19 травня 2024 р. – Трійця в Німеччині – Пфінгстсоннтаг – вихідний на роботі в Бранденбурзі
20 травня 2024 р. – П’ятидесятницький понеділок у Німеччині – Пфінгсмонтаг – вихідний на всій території Німеччини.
30 травня 2024 р. – четвер – Тіло Кріста в Німеччині – Фронляйхнам є державним святом тільки в деяких федеральних землях, наприклад, у Баден-Вюртемберзі, Баварії, Гессені, Північному Рейні-Вестфалії, Рейнланд-Пфальці, Саарі.

П’ятидесятниця і вихідні 2024 року

21-31 травня – Баден-Вюртемберг
21 травня – 1 червня – Баварія
10 травня – Берлін
10 травня – Бранденбург
10 травня; 21 травня – Бремен
10 травня; 21 – 24 травня – Гамбург
10 травня; 17-21 травня – Мекленбург-Передня Померанія
10 травня; 21 травня – Нижня Саксонія
21 травня – Північний Рейн-Вестфалія.
21-29 травня Рейнланд-Пфальц
21-24 травня – Саар
10 травня; 18-21 травня – Саксонія
21-24 травня – Саксонія-Ангальт
10-11 травня – земля Шлезвіг-Гольштейн.
10 травня – Тюрінгія

Обмеження на перевезення готівки в Німеччині

Згідно з чинними правилами, будь-хто, хто перевозить суму, що дорівнює 10 000 євро і більше (або її еквівалент в іншій валюті), зобов’язаний повідомити про цей факт у митні та податкові органи. Недотримання цих правил може призвести до юридичних наслідків, таких як конфіскація грошових коштів або штрафи за правопорушення. Зверніть увагу, що в разі перевірки, якщо сума готівки перевищує встановлений ліміт, митні та податкові органи можуть утримати гроші для цілей перевірки.

Марихуана стала легальною, але керувати автомобілем після її вживання заборонено

З 1 квітня канабіс став легальним у Німеччині. Згідно з новим законом, дорослі в Німеччині можуть мати при собі 25 грамів марихуани для особистого використання. Крім того, дозволяється вирощувати вдома до трьох рослин канабісу і зберігати до 50 грамів марихуани.

Однак куріння травички заборонено в громадських місцях або поруч із ними. Це стосується, зокрема, шкіл і спортивних центрів. Однак водіям слід пам’ятати, що водіння після вживання марихуани, як і раніше, заборонено. Порушення цієї заборони може спричинити за собою суворе покарання.

Заборона на водіння вантажівок у травні 2024 року

Заборона на водіння вантажних автомобілів у Німеччині діє по неділях і святах. Порушення заборони карається штрафом у розмірі 120 євро для водія і 570 євро для особи, яка замовила транспорт. Заборона на рух вантажних автомобілів у Німеччині діє цілий рік на всій дорожній мережі по неділях і святах з 00.00 до 22.00. Заборона також діє під час деяких державних свят.

Джерело: novostide.de

Раніше ми писали:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *