Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Поляки повністю розблокували кордон

0
3 тижні ago
Поляки повністю розблокували кордон

Поляки повністю розблокували кордон: фермери завершили блокування руху вантажних автомобілів перед пунктом пропуску “Гребенне – Рава-Руська”. Він був останнім, що залишався заблокованим. Цю інформацію повідомила Державна прикордонна служба України за даними “Європейської правди”.

Польська прикордонна служба сповістила своїх українських колег, що з понеділка після 10:00 рух вантажівок у пункті пропуску “Рава-Руська – Гребенне” відновлено. Процедура оформлення та пропуску вантажівок через кордон у двох напрямках відбувається у звичайному режимі.

Однак вантажівки, які перевозять зернові культури, не будуть допущені на в’їзд до Польщі. Такий вид вантажу може пройти територією Польщі виключно як транзит.

Прикордонники повідомили, що наразі немає накопичень вантажівок з боку суміжної держави, а вантажівки виїжджають з України через електронну систему “e-Черга”. Поляки повністю розблокували кордон і рух відновлено. Водії та перевізники були закликані врахувати цю інформацію при плануванні міжнародних перевезень.

За уточненням Державної прикордонної служби України, всі пункти пропуску на кордоні з Польщею наразі розблоковані. Поляки повністю розблокували кордон

Перед цим 22 квітня польські протестувальники припинили блокаду на КПП “Ягодин – Дорогуськ”, що тривала з 9 лютого.  Українські прикордонники зауважили, що оформлення та пропуск вантажних транспортних засобів через кордон в обох напрямках на цьому КПП відновлено у звичайному режимі.

20 квітня фермери припинили блокувати рух вантажівок перед пунктами пропуску “Шегині-Медика” та “Краківець-Корчова”. Після відновлення роботи перед цими пунктами пропуску очікувався в’їзд в Україну понад 1 700 вантажівок.

16 квітня було розблоковано рух вантажівок перед пунктом пропуску “Долгобичув – Угринів” на кордоні з Україною. Того дня на виїзд з України перед цим пунктом пропуску очікували 100 ваговозів, ще 30 вантажівок (з повною масою до 7,5 т) очікували  на оформлення на території суміжної держави.

Польські підприємці закликають фермерів розблокувати кордон: https://uineu.org/2024/04/22/polski-pidpryyemczi-zaklykayut-fermeriv-rozblokuvaty-kordon/

10 травня фермери заблокують Варшаву https://uineu.org/2024/04/24/10-travnya-fermery-zablokuyut-varshavu/

Туск закликав фермерів не блокувати кордон: https://uineu.org/2024/04/22/tusk-zaklykav-fermeriv-ne-blokuvaty-kordon/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *