Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Суд над звинуваченим у шпигунстві офіцером Німеччини

0
3 тижні ago
Суд над звинуваченим у шпигунстві військовим офіцером НімеччиниСуд над звинуваченим у шпигунстві військовим офіцером Німеччини

Суд над звинуваченим у шпигунстві

офіцером Німеччини

У Німеччині починається суд над звинуваченим у шпигунстві на користь РФ військовим офіцером. У понеділок перед судом з’явиться німецький військовий офіцер, якого звинувачують у шпигунстві через передачу інформації російській розвідці. Інформацію про це оприлюднило агентство DPA.

Суд над звинуваченим у шпигунстві військовим офіцером Німеччини
Суд над звинуваченим у шпигунстві військовим офіцером Німеччини

Прокурори стверджують, що обвинувачений, відомий лише як Томас Х., незаконно передавав інформацію російським спецслужбам. Зауважимо, що не має доказів, які свідчили б про отримання ним грошової винагороди за це. Щодо конкретної інформації, яку він міг передати, деталі не розголошуються.

Обвинувачений мав звання капітана і працював у Федеральному управлінні Бундесверу з питань техніки, інформаційних технологій та службової підтримки (BAAINBw). Ця установа, що базується у місті Кобленц, відповідає за постачання збройних сил Німеччини технікою, озброєнням та розробку оборонних технологій.

Томаса Х. арештували у 2023 році в Кобленці, провели обшуки в його будинку та на робочому місці. Звинувачення прокуратура висунула в березні цього року.

Це не перший випадок шпигунства на користь Росії серед працівників німецьких служб безпеки. У грудні 2022 року Федеральна прокуратура заарештувала співробітника Федеральної розвідувальної служби Німеччини Карстена Л., його спільника Артура Е. затримали в січні. Ці особи підозрюються у шпигунстві на користь Росії та передачі конфіденційної інформації.

Новини які вас також зацікавлять:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *