Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Україна надає електроенергію Польщі попри дефіцит

0
3 тижні ago
Україна надає електроенергію Польщі попри дефіцит

Україна надає електроенергію Польщі попри дефіцит: яка ситуація

Україна надає аварійну допомогу Польщі. В Україні зафіксовано скорочення споживання електроенергії внаслідок ракетних ударів, які призвели до пошкоджень на електростанціях. Споживання електричної енергії зменшилося на 12% порівняно з 26 квітня, але дефіцит енергетичних потужностей ще існує. Україна надає електроенергію Польщі попри дефіцит для балансування системи енергопостачання Польщі.

“Укренерго” зауважує, що електростанції не можуть забезпечити достатню кількість електроенергії через пошкодження, завдані ракетними ударами. Однак погода, зокрема потепління, допомагає зменшити дефіцит. У неділю, 28 квітня, споживання електроенергії в добовому плані зменшилося на 6,2% порівняно з попереднім вихідним, основною причиною чого є зростання температури і відповідне скорочення використання електроенергії.

Україна двічі надала аварійну допомогу Польщі в період з 28 квітня. За запитом польського оператора енергосистеми, Україна приймала надлишки електроенергії з Польщі тривалий час, з 14:00 до 17:00, а також пізно ввечері, після 22:00 на дві години. Це балансування ринку електроенергії допомагає українським енергетикам продовжувати співпрацю та підтримувати стабільність системи навіть під час критичних періодів співпраці з колегами з Європи.

Висока сонячна активність також сприяє роботі станцій на відновлювальних джерелах енергії. Кількість виробленої енергії перевищила потреби систеУкраїна надає електроенергію Польщі попри дефіцит ми, що призвело до обмеження роботи станцій з 09:50 до 13:18, з піковою потужністю до 1051 МВт в окремі години.

Проте на Харківщині ситуація залишається складною і спостерігаються обмеження споживання електроенергії. Близько 204 тисяч побутових споживачів залишаються знеструмленими, а також цілодобово обмежено споживання енергії для промисловості на Криворіжжі. Знеструмлення також відмічаються у регіонах, що межують з фронтовими територіями через бойові дії.

Укренерго 16 квітня імпортувало електроенергію з п’яти країн, щоб забезпечити баланс енергосистеми. Ці країни включають Румунію, Польщу, Молдову, Словаччину та Угорщину. Загальний обсяг електроенергії, переданий Україні, становив 13 100 мегават-годин, при максимальній потужності до 1 429 мегават у окремі години.

Відмова Польщі передати ППО Patriot Україні https://uineu.org/2024/04/24/vidmova-polshhi-peredaty-ppo-patriot-ukrayini/

Польська залізниця виходить на український ринок https://uineu.org/2024/04/24/polska-zaliznyczya-vyhodyt-na-ukrayinskyj-rynok/

Яка справжня причина протестів фермерів? https://uineu.org/2024/04/24/yaka-spravzhnya-prychyna-protestiv-fermeriv/

 

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *