Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Через протести фермери забули оновити трактори

0
3 тижні ago
Через протести фермери забули оновити трактори

Через протести фермери забули оновити трактори

Цьогорічні протести на кордоні, що розпочалися ще на початку лютого, відволікли справжніх фермерів від весняно-польових робіт. Тепер їм все більше потрібні трактори для сівби, садіння та догляду за рослинами.

Експерти передбачають, що організатори протестів будуть залишати за собою орендовану та застарілу техніку, яка вже вичерпала свій ресурс. Справні трактори зараз перебувають у дефіциті, і нові надходження сільгосптехніки зменшилися майже на 19% у першому кварталі.

У порівнянні з минулим роком, коли з 1 січня по 31 березня було зареєстровано 2505 сільськогосподарських машин, за аналогічний період цього року фермери зареєстрували лише 2037 одиниць. Це на 18,7% менше, що є значною різницею.

Згідно з експертами AgroPolska, перший квартал цього року характеризувався зниженням нових тракторів і причепів. Оскільки через протести фермери забули оновити трактори, то все частіше вони обирають вживані.

Лютий став найгіршим місяцем за останні 5 років у реєстрації сільгоспмашин, коли було зареєстровано лише 528 тракторів. Експерти вважають, що ця ситуація не суттєво вплине на аграрне виробництво на даний момент. Але з часом може проявитися, оскільки спад у продажах спостерігається ще з минулого року.

У 2023 році польський ринок тракторів зменшився на 12%, зареєстровано було лише 10 311 одиниць. Польща посідає п’яте місце в Європі за кількістю зареєстрованих тракторів, тримаючи стабільні показники. Найвищий обсяг продажів зафіксовано у Франції, де у минулому році було куплено 35 665 одиниць (+2,3%), та у Німеччині, де зареєстровано на 5 320 тракторів менше.

Українці у Польщі після призупинення консульських послуг https://uineu.org/2024/04/30/ukrayinczi-u-polshhi-pislya-pryzupynennya-konsulskyh-poslug/

Україна надає електроенергію Польщі попри дефіцит  https://uineu.org/2024/04/30/ukrayina-nadaye-elektroenergiyu-polshhi-popry-deficzyt/

Поляки повністю розблокували кордон https://uineu.org/2024/04/30/polyaky-povnistyu-rozblokuvaly-kordon/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *