Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Польща оголосила умови депортації українських чоловіків

0
3 тижні ago
Польща оголосила умови депортації українських чоловіків

Польща оголосила про умови депортації українських чоловіків. Рішення про повернення чоловіків призовного віку на батьківщину має бути ухвалене на рівні Європейського союзу. Про це повідомив віцепрем’єр-міністр, міністр національної оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш за даними Tysol.

Польща оголосила про умови депортації українських чоловіків: “Для нас дуже важливо, щоб такі рішення були прийняті на європейському рівні. Я знаю, що в даний момент ведуться переговори на цю тему. Прийняття таких рішень на європейському рівні забезпечить повну ефективність таких заходів, і ми цьому сприяємо”, – зазначив Косіняк-Камиш. Він підкреслив, що якщо Україна звернеться із відповідним запитом, Польща надасть допомогу в міру своїх можливостей.

Крім того, польський уряд вніс зміни до закону про допомогу українським біженцям. Тимчасовий захист українців було продовжено до 30 вересня 2025 року, але деякі види допомоги тепер залежать від того, чи навчаються українські діти у школі.

«Отримуючи виплати, люди вирушають в Україну відразу», зазначив представник уряду.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів заборонив відправку паспорта громадянина України та закордонного паспорта чоловікам у віці від 18 до 60 років, які перебувають за кордоном.

Повернення військовозобов’язаних з-за кордону буде справедливим щодо тих чоловіків, які в даний момент перебувають в Україні. Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час пресконференції разом із своїм латвійським колегою Байбою Браже.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ наказало всім консульствам України припинити надання послуг чоловікам призовного віку.

Варто також відзначити, що українська влада не планує примусово повертати чоловіків призовного віку з-за кордону.

Легальне перебування українців у Польщі продовжено: https://uineu.org/2024/05/01/legalne-perebuvannya-ukrayincziv-u-polshhi-prodovzheno/

Скільки заробляють українці в Польщі https://uineu.org/2024/04/30/skilky-zaroblyayut-ukrayinczi-v-polshhi/

Консульство України в Любліні відновило видачу паспортів https://uineu.org/2024/04/30/konsulstvo-ukrayiny-v-lyublini-vidnovylo-vydachu-pasportiv/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *