Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Прибічників передачі Україні Taurus стає більше

0
3 тижні ago
Прибічників передачі Україні Taurus стає більшеПрибічників передачі Україні Taurus стає більше

Прибічників передачі Україні Taurus

стає більше

У Німеччині побільшало прибічників передачі Україні Taurus, але більшість все одно проти. В Німеччині зафіксоване зростання кількості громадян, які підтримують ідею постачання українській армії німецьких крилатих ракет Taurus. Згідно з результатами опитування, проведеного RTL/ntv і повідомленого “Європейською правдою”, ця думка набирає популярності серед населення.

Прибічників передачі Україні Taurus стає більше
Прибічників передачі Україні Taurus стає більше

Протягом кількох місяців триває дискусія щодо того, чи має Німеччина постачати Україні крилаті ракети Taurus, які мають дальність польоту кілька сотень кілометрів. У квітні 37% німців (порівняно з 28% у березні та 35% у лютому) підтримують ідею постачання таких ракет. Проте більшість, а саме 56% (порівняно з 66% у березні та 56% у лютому), залишаються проти поставок Taurus з боку Німеччини.

Серед політичних партій найбільше прихильників постачання ракет помічено серед виборців “Зелених” (63%). Більшість прихильників Соціал-демократичної партії Німеччини (52%) і Вільної демократичної партії (63%) відкидають ідею поставок Taurus. Щодо опозиційного блоку ХДС/ХСС, погляди розділені: прихильники “Альянсу Сари Вагенкнехт” (95%) і “Альтернативи для Німеччини” (87%) виступають проти постачання крилатих ракет.

Після передачі США ракет ATACMS Україні, голова Мюнхенської конференції з безпеки Крістоф Гойсген закликав канцлера Німеччини Олафа Шольца переглянути відмову від постачання Taurus. Проте, Шольц підтвердив свою позицію і продовжує відмовлятися постачати ці ракети. За даними ЗМІ, в США сподіваються, що рішення про постачання ATACMS для України змусить Німеччину переглянути свою позицію стосовно Taurus.

Наша читацька рекомендація:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *