Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Рух на кордоні з Польщею відновлюється

0
3 тижні ago
Рух на кордоні з Польщею відновлюється

Рух на кордоні з Польщею відновлюється, особливо на пункті пропуску “Ягодин”, повідомили у Держприкордонслужбі. Після припинення блокади на кордоні з Україною вантажний транспорт активно рухається у всіх напрямках. Про це розповів речник Держприкордонслужби Андрій Демченко у програмі “Ми-Україна”.

“Вчора ми отримали від польських колег інформацію, що фермери припинили блокувати рух на пункті пропуску “Рава-Руська – Гребенне”. Тепер вантажні транспортні засоби, які перевозять зернові культури, можуть безперешкодно перетинати кордон у напрямку Польщі. Тепер практично всі пункти пропуску розблоковані. Рух на кордоні з Польщею відновлюється та став набагато інтенсивнішим, ніж раніше. Минулого тижня також був розблокований напрямок “Ягодин”, який є найбільшим інфраструктурним напрямком. Цей пункт пропуску спеціалізується на проїзді вантажівок, і зараз ми спостерігаємо, що за добу кордон перетинає 1300 вантажівок у обидва напрямки”, – пояснив він.

Демченко зауважив, що під час блокування “Ягодина” фермери у Польщі пропускали найменшу кількість вантажного транспорту через цей пункт пропуску.Рух на кордоні з Польщею відновлюється

“Також помітний інтенсивний рух на напрямку “Краківець” і “Шегині”, які раніше були розблоковані. Рух також відбувається через “Устилуг” та “Угринів”, але вони мають свої обмеження: тут можуть в’їжджати лише транспортні засоби вагою до 7,5 тонн з вантажами. Транспорт вагою понад 7,5 тонн може перетинати кордон лише при виїзді з України і тільки порожніми”, – додав він.

Як раніше повідомлялося, 29 квітня польські протестувальники розблокували всі пункти пропуску на кордоні з Україною. Міністерство аграрної політики і продовольства України заявило, що буде продовжувати співпрацю з польськими колегами із збереженням зв’язку. Сторони погодилися місячно обмінюватися даними щодо транзиту сільськогосподарської продукції для загального контролю ситуації.

Польща готується визнати другу регіональну мову https://uineu.org/2024/04/30/polshha-gotuyetsya-vyznaty-drugu-regionalnu-movu/

Польща надала Україні 9 мільярдів доларів https://uineu.org/2024/04/30/polshha-nadala-ukrayini-9-milyardiv-dolariv/

Експорт зерна до Польщі можуть заборонити https://uineu.org/2024/04/30/eksport-zerna-do-polshhi-mozhut-zaboronyty/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *