Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Шольц про наслідки резонансного мітингу ісламістів

0
3 тижні ago
Шольц про наслідки резонансного мітингу ісламістівШольц про наслідки резонансного мітингу ісламістів

Шольц про наслідки резонансного

мітингу ісламістів

Канцлер Німеччини, Олаф Шольц, висловив думку, що необхідно понести “наслідки” за ісламістський мітинг, який відбувся в Гамбурзі в суботу і викликав обурення політиків по всій країні. За даними Politico, ця інформація була опублікована у “Європейській правді”.

Шольц про наслідки резонансного мітингу ісламістів
Шольц про наслідки резонансного мітингу ісламістів

Більше тисячі людей прийняли участь у демонстрації в Гамбурзі в суботу, демонструючи плакати з гаслами типу “Халіфат – це рішення” і закликаючи до впровадження шаріату. Це викликало різке засудження серед політичних діячів ФРН. Влада повідомила, що організаторами демонстрації були особи, пов’язані з групою під назвою “Мусульманський інтерактив”, яку експерти вважають екстремістською та яка відкидає демократію.

За словами Шольца, будь-яка ісламістська діяльність повинна бути припинена, використовуючи всі можливості держави в рамках Конституції. “Ми також маємо ретельно розглянути конкретні наслідки подій, які ми спостерігали”, – додав він, зазначивши, що особи, винні у злочинних діях, повинні бути притягнуті до відповідальності.

Також міністр внутрішніх справ Німеччини, Ненсі Фезер, обіцяла прийняти “жорсткі заходи проти пропаганди ісламістського терору та ненависті до євреїв”. “Якщо ви прагнете до халіфату, то Німеччина не те місце для вас”, – підкреслила вона.

Раніше в Німеччині прокуратура звинуватила семеро підозрюваних у радикальному ісламському тероризмі у створенні терористичної організації та підготовці терактів в країні. Даними розвідки Нідерландів за 2023 рік спецслужби зірвали принаймні 10 джихадистських терактів у Європі.

Слід зазначити, що найвідомішими ісламістськими терактами 2023 року стали напад з ножем біля школи у Франції та вбивство двох шведських вболівальників у Брюсселі. Франція готує масштабні заходи безпеки в рамках підготовки до літніх Олімпійських ігор.

Рекомендуємо також переглянути слідуючі новини:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *