Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Сікорський сказав чи може Росія перемогти Захід

0
3 тижні ago
Сікорський сказав чи може Росія перемогти Захід

Сікорський сказав, чи може Росія перемогти Захід

Сікорський висловив переконання, що у разі перемоги Росії Володимир Путін скористається її ресурсами для подальшої ескалації, схожою на те, як Гітлер використовував ресурси Чехословаччини.

Сікорський сказав чи може Росія перемогти Захід: якщо Росія атакуватиме Польщу, то програє. Захід має більше сил і ресурсів.

В інтерв’ю газеті Bild 28 квітня глава МЗС Польщі зазначив, що протягом останніх 500 років Росія багато разів нападала на Польщу. Проте у випадку нового конфлікту Захід, об’єднаний та міцний, виявиться сильнішим. Він підкреслив, що сила Заходу полягає у єднанні, а також відзначив мужність України у протистоянні з ворогом. Підкреслив, що країна не бореться сама.

Він наголосив, що сила Заходу ґрунтується на єднанні. Та вказав на те, що Україна мужньо протистоїть ворогові, оскільки не є в цьому самотньою.

“Ми не будемо стояти самотужки, на відміну від багатьох минулих ситуацій”, – підкреслив він. За словами польського міністра, сьогодні у Польщі є вибір: або переможена російська армія за межами України, або переможна російська армія на кордоні.

Сікорський наголосив, що не можна допустити перемогу Росії у війні, оскільки в разі її перемоги Кремль використає українську промисловість та людей для подальшого конфлікту із Заходом.

“Намагаємося зупинити Путіна в Україні”, – додав дипломат.

Нагадаємо, раніше Трамп обіцяв “швидко” завершити війну в Україні. Президент Володимир Зеленський висловив готовність вислухати конкретний “мирний план” від Трампа та запросив його до України.

Польща готова допомогти Україні у поверненні чоловіків https://uineu.org/2024/04/29/polshha-gotova-dopomogty-ukrayini-u-povernenni-cholovikiv/

Компанії Польщі провели інспекцію українських вантажівок https://uineu.org/2024/04/29/kompaniyi-polshhi-provely-inspekcziyu-ukrayinskyh-vantazhivok/

Загрози для студентів-українців в Польщі https://uineu.org/2024/04/29/zagrozy-dlya-studentiv-ukrayincziv-v-polshhi/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *