Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Соціал-демократи Німеччини обігнали ультраправих

0
3 тижні ago
Соціал-демократи Німеччини обігнали ультраправихСоціал-демократи Німеччини обігнали ультраправих

Соціал-демократи Німеччини обігнали ультраправих

У Німеччині соціал-демократи вперше з літа випередили в опитуванні ультраправих. Недавнє опитування від Forsa для RTL/ntv показало, що вперше з червня 2023 року Німецька Соціал-демократична партія випередила “Альтернативу для Німеччини” (“АдН”) в популярності. Це сталося на фоні серії скандалів, які останнім часом вразили останню. Згідно з даними опитування, рівень підтримки “АдН” залишився стабільним на рівні 16%. Соціал-демократи підвищили свої показники на один відсотковий пункт порівняно з попереднім тижнем.

Соціал-демократи Німеччини обігнали ультраправих
Соціал-демократи Німеччини обігнали ультраправих

Таким чином, партія канцлера Олафа Шольца випередила ультраправих вперше з червня 2023 року. Показники Лівої партії також трохи покращилися, збільшившись на 3 відсоткових пункти, в той час як опозиційний блок ХДС/ХСС (30%) та “Альянс Сари Вагенкнехт” (4%) втратили по одному відсотковому пункту.

Підтримка “Зелених” (12%) і Вільної демократичної партії (5%) залишається незмінною. Інші партії разом наразі мають 13%. Нещодавно “Альтернатива для Німеччини” була затягнута у кілька скандальних справ, пов’язаних зі шпигунством на користь Китаю та торгівлею впливом на користь Росії.

Минулого тижня у Дрездені поліція заарештувала німецького громадянина Цзяна Г., який працював помічником євродепутата “АдН” Максиміліана Кра в Європарламенті. Також цього місяця Бельгія розпочала кримінальне розслідування стосовно можливого втручання Росії у вибори після заяви чеського уряду про розкриття російської мережі, яка намагалася вплинути на політику, включаючи виплати європейським політикам.

Серед осіб, які звинувачуються, є політики “Альтернативи для Німеччини”, зокрема Петр Бистронь, якого підозрюють у просуванні проросійської пропаганди, а також Максиміліан Кра.

Джерело: eurointegration.com.ua

Раніше ми писали:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *