Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

7 кращих місць для відпочинку дітей у Німеччині

0
3 тижні ago
7 кращих місць для відпочинку дітей у Німеччині7 кращих місць для відпочинку дітей у Німеччині

7 кращих місць

для відпочинку дітей у Німеччині

7 кращих місць для відпочинку дітей у Німеччині
7 кращих місць для відпочинку дітей у Німеччині

Плануєте поїздку на вихідні з дітьми або проводите відпустку в Німеччині і не знаєте, куди відвести дітей? А можливо, хочете скористатися квитком за 49 євро й організувати сімейну поїздку?

До вашої уваги 7 найкращих атракціонів для дітей у Німеччині

1. Тропічні острови

Тропічні острови – екзотичне місце посеред Європи, за 60 км від Берліна. Піщані пляжі і тропічні рослини, величезні басейни, спа і сауна – все закрито під куполом. Тут зможете забути про повсякденне життя і розслабитися, проводячи активний день із сім’єю. Тропічні острови є домом для незліченних пам’яток, зокрема найбільшої вежі з водними гірками в Німеччині.

2. Тирпарк Герліц

Найбільшою перевагою цього місця є його розташування. Tierpark Görlitz розташований на польсько-німецькому кордоні, що означає наявність і польської мови. Діти зможуть не тільки побачити своїх улюблених тварин, а й дізнатися про них щось нове. Хоч зоопарк і один із найменших, у ньому представлені як екзотичні види, так і сільські подвір’я. Крім того, Тірпарк пропонує безліч інших розваг.

3. PLAYMOBIL FunPark Цирндорф

Playmobil Funpark, безсумнівно, являє собою особливий вид парку розваг. Де ще можна знайти фігурки Playmobil у натуральну величину? Кожна дитина зможе знайти там свого улюбленого героя. Ба більше, діти отримають безмежне задоволення. Красиво оформлені тематичні світи Playmobilland Zirndorf оснащені безліччю гірок і мотузкових доріжок. Разом із дітьми також можете відвідати легендарний піратський корабель Playmobil або поліцейську дільницю.

4. Мерхенвальд-ім-Ізарталь, казковий ліс в Ізарській долині.

Лісовий парк розваг просто з казкової долини. І діти, і батьки зможуть знайти тут цілих 260 інтерактивних фігурок улюблених казкових героїв, серед яких: Червона Шапочка або Гензель і Гретель. Кожен із них розповідає історію, коли натискаєте кнопку. Але це не все! У Мерхенвальді-ім-Ізартале також є безліч ігрових майданчиків і навіть сімейні американські гірки.

5. Universum Bremen, німецький аналог Наукового центру Коперника.

Це ідеальне місце для пізнавальної поїздки для дітей. Хоча це звучить нудно, на практиці це означає дуже весело. Universum Bremen дозволяє проводити власні експерименти та творчо досліджувати світ.

6. Ozeaneum Stralsund – приголомшливий океанаріум

Це один із найпопулярніших океанаріумів Європи. Там можна побачити, який вигляд має дно Балтійського або Північного моря. Найцікавіше для дітей – величезні скляні тунелі. Таким чином, діти зможуть відчути себе рибою, виловленою з води!

7. Нойшванштайн, замок просто з казки Діснея

Цей пункт не міг бути відсутнім у списку. Хоча відвідування звичайного замку може здатися дітям нецікавим заняттям, слід пам’ятати, що Нойшванштайн – це не звичайний замок. Це надихнуло дизайнерів палацу Сплячої красуні в Діснейленді. Він також з’являється у вступних титрах мультфільмів Діснея. Сама будівля була спроектована на замовлення божевільного баварського короля Людвіга II Віттельсбаха.

По матеріалам видавництва: novostide.de

Ще посилання на цікаві новини:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *