Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Договір про гарантії безпеки з Україною

0
3 тижні ago
Договір про гарантії безпеки з Україною

Польща планує підписати договір про гарантії безпеки з Україною. Держави працюють над укладанням договору про гарантії безпеки, який чітко визначатиме завдання та дії обох країн щодо зміцнення безпеки.

Посол України в Польщі Василь Зварич зазначив, що обидві країни активно працюють над договором, який має бути адаптованим до сучасних реалій. Робота над цим документом ведеться великою увагою з обох сторін.

Зварич також відзначив, що Польща приєдналася до декларації Групи семи, яка передбачає укладання двосторонніх угод про гарантії безпеки. З цієї причини Україна та Польща активно працюють над договором, який чітко визначить завдання і дії обох країн з підвищення безпеки. Зварич висловив надію, що робота над цим документом буде завершена найближчим часом, оскільки це питання вкрай актуальне для обох країн.

Ще 11 квітня президент Польщі Анджей Дуда вже запевнив про підтримку України та анонсував підписання безпекової угоди між країнами, коли завершаться переговори.

Президент Польщі Анджей Дуда підтвердив, що його країна продовжуватиме підтримувати Україну, включаючи допомогу у закупівлі боєприпасів, і оголосив про намір Варшави укласти договір про гарантії безпеки з Україною, як тільки завершаться переговори.

Анджей Дуда висловив ці зобов’язання під час пресконференції, підкресливши, що підтримка України є для Польщі важливою. Він також зазначив участь Польщі в чеській ініціативі з закупівлі боєприпасів для України.

“Ми покладаємося на те, що будемо підтримувати Україну, поки не настане мир. Наша діяльність активна, і ми продовжимо діяти, доки не буде відновлено мир і безпеку”, – заявив Дуда.

Консульство України в Любліні відновило видачу паспортів https://uineu.org/2024/04/30/konsulstvo-ukrayiny-v-lyublini-vidnovylo-vydachu-pasportiv/

Польща надала Україні 9 мільярдів доларів https://uineu.org/2024/04/30/polshha-nadala-ukrayini-9-milyardiv-dolariv/

Експорт зерна до Польщі можуть заборонити https://uineu.org/2024/04/30/eksport-zerna-do-polshhi-mozhut-zaboronyty/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *