Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Між Німеччиною та Швейцарією нова угода

0
3 тижні ago
Між Німеччиною та Швейцарією нова угодаМіж Німеччиною та Швейцарією нова угода

Між Німеччиною та Швейцарією нова угода

Між Німеччиною та Швейцарією набула чинності нова угода про боротьбу з контрабандою. Ця угода, яка стала активною в середу, є результатом спільних зусиль обох країн у зміцненні контролю над транскордонними злочинними діями. Згідно з інформацією, наданою агентством DPA , нова поліцейська угода спрямована на ефективну боротьбу з тероризмом, насильницьким екстремізмом, контрабандою людей та торгівлею зброєю.

Однією з головних мет цієї угоди є поліпшення транскордонного співробітництва у протидії контрабанді, а також посилення протидії водіям, які уникають сплати штрафів за перевищення швидкості в Швейцарії, при умові, що вони не повторно в’їжджали в цю країну.

Раніше, штрафи, накладені в країнах поза Європейським Союзом, таких як Швейцарія або Велика Британія, не могли бути примусово стягнуті в Німеччині. Зараз же ця угода дозволяє офіцерам обох країн перетинати кордон у випадках надзвичайних ситуацій, а також передбачає створення офісів зв’язку та спільних оперативних підрозділів.

Між Німеччиною та Швейцарією нова угода
Між Німеччиною та Швейцарією угода

Міністр внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фезер відзначила, що ця угода розширює співпрацю між поліцією обох країн. Це забезпечить більш ефективний пошук підозрюваних та захист свідків і жертв злочинів. Вона також додала, що ці заходи спрямовані на зміцнення безпеки громадян.

Раніше колишній член Федеральної ради Швейцарії Йозеф Дайс відзначив, що членство в Європейському Союзі є єдиним шляхом для країни досягти її європейських цілей.

Нещодавно Рада Європейського Союзу дозволила Європейській комісії провести переговори щодо оновлення відносин з Швейцарією та затвердила відповідні директиви. Також швейцарський уряд схвалив новий мандат для переговорів з Брюсселем щодо модернізації відносин країни з Євросоюзом.

Наша читацька рекомендація:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *