Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німецька опозиція проти халіфату ісламістів

0
3 тижні ago
Німецька опозиція проти халіфату ісламістівНімецька опозиція проти халіфату ісламістів

Німецька опозиція проти халіфату ісламістів

У німецькій опозиції виникла потреба в реакції після того, як на мітингу ісламістів у Гамбурзі зазвучали заклики про створення халіфату. Александер Добріндт, голова баварської опозиційної партії ХСС у Бундестазі, взяв ініціативу й закликав до рішучих заходів у зв’язку з цією демонстрацією. Як зазначає DPA, у співбесіді з Bild, Добріндт заявив, що будь-хто, хто прагне встановлення шаріату в Німеччині та втілення ідеї халіфату, є загрозою для німецької демократії.

Німецька опозиція проти халіфату ісламістів
Німецька опозиція проти халіфату ісламістів – фото Bild

“Держава повинна невблаганно та енергійно протистояти їм”, – підкреслив він. За словами Добріндта, в майбутньому будь-хто, що публічно пропагує скасування демократичного ладу та пропонує встановлення теократії, має бути притягнутий до кримінальної відповідальності.

Він висловив думку, що такі особи мають бути засуджені до тюремного ув’язнення не менше шести місяців. Політик також вважає, що законодавство про громадянство слід змінити таким чином, щоб особа, яка публічно агітує за скасування демократичного ладу, втрачала право на німецьке громадянство.

Додатково, Добріндт вимагає, щоб ісламісти втратили право на пільги, які передбачені законом про допомогу шукачам притулку. Він закликав міністра внутрішніх справ Ненсі Фезер негайно вжити заходів для припинення ісламістської пропаганди в Німеччині, де, на його думку, повинно діяти право, а не відчуття верховенства Бога.

Раніше канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що після ісламістського мітингу в Гамбурзі мають настанути “наслідки”. Крім того, прокуратура в Німеччині звинуватила семеро осіб у радикальному ісламському тероризмі та плануванні терактів у країні. Нещодавно нідерландська розвідка повідомила, що за останній рік їхні спецслужби завадили принаймні десятьом джихадистським терактам у Європі.

Вас також зацікавить:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *