Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Підпали автомобілів у Берліні

0
3 тижні ago
Підпали автомобілів у БерлініПідпали автомобілів у Берліні

Підпали автомобілів у Берліні

Німецька поліція досліджує інцидент з підпалом автомобілів, який стався в ніч проти 2 травня у Берліні. Першотравнева демонстрація у місті пройшла переважно мирно, але у деяких районах столиці демонстранти спалили щонайменше дев’ять машин.

Підпали автомобілів у Берліні
Підпали автомобілів у Берліні

За інформацією, опублікованою у “Європейській правді”, поліція отримала звіт від Welt про згоріння мінімум дев’яти автомобілів. У звіті не було надано жодної інформації щодо прямих зв’язків із демонстраціями чи можливих розбратів, повідомила поліція рано в четвер.

За даними правоохоронців, о 3:10 ранку поблизу парку Volkspark Hasenheide загорілося шість автомобілів. Ще на трьох з них була пошкоджена фарба. Після опівночі екстрені служби були викликані на адресу пожежі автомобіля на вулиці Kiehlufer у районі Нойкельн, однак пошкоджено було лише одну машину. Близько 1:30 ранку на вулиці Альтенгофер-штрасе у районі Альт-Хоеншенхаузен вогнем знищено автомобіль, ще один автомобіль отримав пошкодження. У районі Берлін-Панков близько 2:50 ранку пошкоджено два автомобілі, що стояли поруч на вулиці Ганс-Айслер-штрасе, один з них згорів.

Учасники “революційної першотравневої демонстрації” інколи використовували піротехніку та нападали на групу поліцейських, які брали участь у демонстрації. Проте на відміну від очікувань, демонстрація 1 травня в Берліні пройшла в основному мирно, і великих сутичок з правоохоронцями не було. Поліцейські продовжували бути на варті в ніч на 2 травня для контролю над порушниками спокою.

У Парижі під час демонстрацій до 1 травня більше півсотні правоохоронців постраждали через дії радикалів. Нагадаємо, що прихильники лівого екстремістського руху RAF заявили про підпал садового будинку генерального директора концерну Rheinmetall Арміна Паппергера в ніч проти 29 квітня, звинувативши його в заробітку на продажу зброї.

Раніше ми повідомляли:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *